12/07/2019
Здрасте, я ещё не померла 😄😄, просто у меня сломался графический планшет и все время уходило на домашку в вуз. Но, вот настал долгожданный момент, я прохожу курсы в фотошопе, ура я научусь нормально рисовать✨✨✨ так что буду тут отчитываться за все мои работы, а пока я сделала дз на светотень и ещё один урок(в следующем посте) ❤️❤️❤️ всех люблю, всем удачи в начинаниях и пусть у вас все получится✨❤️
Hello, I have not died yet 😄😄, I just broke my graphic tablet and all the time I was going to my homework at the university. But, here is the long-awaited moment, I am taking courses in Photoshop, I will learn to cheer normally to draw ✨✨✨ so I’ll be accountable for all my work, but in the meantime I did homework on light and shade and another lesson (in the next post) ❤️❤ ️❤️ I love everyone, good luck in all your endeavors and let you succeed✨❤️
#рисованиеснуля #светотень
#фотошоп #урокифотошопа #рисованиевфотошопе #рисование #рисованиедлявсех #цифровоирисунок #диджитал