28/08/2020
Esam noslēguši sadarbības līgumu ar HK Rīgas “Olimp”, kas ļaus nākotnē nodrošināt veiksmīgu kluba darbību, kā arī sasniegt visaugstākos mērķus. Jāpiemin, ka šis līgums pieļauj iespēju jau esošajiem JAHL spēlētājiem trenēties un apliecināt sevi OHL. Vienošanās rezultātā 2020/2021 sezonā Optibet Hokeja līgā startēs komanda “HK Olimp/Venta 2002”.