31/05/2026
MŪSU IEDVESMA- mūsu dāmas
😍💪🔥 𝗚𝗥Ē𝗧𝗔
📍 𝗞𝗼 𝘁𝘂 𝗱𝗼𝗺ā𝗷𝗶 𝗽𝗶𝗿𝗺𝘀 𝗽𝗶𝗿𝗺ā𝘀 𝗻𝗼𝗱𝗮𝗿𝗯ī𝗯𝗮𝘀 𝘂𝗻 𝗸𝗮𝘀 𝗶𝘇𝗿ā𝗱ī𝗷ā𝘀 𝗽𝗶𝗹𝗻ī𝗴𝗶 𝗰𝗶𝘁ā𝗱𝗶?
Ka man jābūt ekstrovertai un jau sportiskai. Muļķības, varu būt, kāda esmu un viss tāpat izdosies
📍 𝗩𝗮𝗶 𝘁𝗲𝘃 𝗯𝗶𝗷𝗮 𝗯𝗮𝗶𝗹 𝗮𝘁𝗻ā𝗸𝘁 𝗽𝗶𝗿𝗺𝗼 𝗿𝗲𝗶𝘇𝗶? 𝗡𝗼 𝗸ā 𝘃𝗶𝘀𝘃𝗮𝗶𝗿ā𝗸?
Jā! Vienmēr ir liels uztraukums doties uz jaunām vietām un iepazīt jaunus cilvēkus
📍 𝗩𝗮𝗶 𝘃𝗮𝗷𝗮𝗴 𝗯ū𝘁 𝘀𝗽𝗼𝗿𝘁𝗶𝘀𝗸𝗮𝗶❟ 𝗹𝗮𝗶 𝘀ā𝗸𝘁𝘂 šī𝘀 𝗻𝗼𝗱𝗮𝗿𝗯ī𝗯𝗮𝘀?
Nē, vajag tikai atnākt un nepadoties pēc pirmās neveiksmes, viss notiek ar laiku un katram šis izaugsmes laiks ir savs
📍 𝗖𝗶𝗸 𝗶𝗹𝗴𝗶 𝘁𝗲𝘃 𝘃𝗮𝗷𝗮𝗱𝘇ē𝗷𝗮❟ 𝗹𝗮𝗶 𝘀ā𝗸𝘁𝘂 𝗷𝘂𝘀𝘁𝗶𝗲𝘀 𝗽ā𝗿𝗹𝗶𝗲𝗰𝗶𝗻𝗼šā𝗸?
Lai būtu sev apliecinājums, ka es to varu - mēnesis. Lai tiešām justos labi un lepna par sevi - gads, un tas tikai turpina augt
📍 𝗞𝗮𝘀 𝘁𝗲𝘃 š𝗲𝗶𝘁 𝗽𝗮𝘁ī𝗸 𝘃𝗶𝘀𝘃𝗮𝗶𝗿ā𝗸?
Visa atmosfēra - treneri, mūzika, cilvēki, smarža, smiekli, atbalsts
📍 𝗞ā 𝘁𝘂 𝗷ū𝘁𝗶𝗲𝘀 𝗽ē𝗰 𝗻𝗼𝗱𝗮𝗿𝗯ī𝗯𝗮𝘀?
Ir dienas, kad jūtos piepildīta ar enerģiju un idejām nākamajai nodarbībai vai dejai. Ir arī dienas, kad jūtos nogurusi un gribu padoties, taču tas ir reti un pilnīgi normāli izaugsmes laikā
📍 𝗞𝗮𝘀 𝗯𝗶𝗷𝗮 𝗴𝗿ū𝘁ā𝗸𝗮𝗶𝘀 𝗽𝗮šā 𝘀ā𝗸𝘂𝗺ā?
Saprast, cik bieži apmeklēt, kāds stils man visvairāk patīk, un sadzirdēt sava ķermeņa vajadzības un valodu, kā darbojas katrs muskulis
📍 𝗞𝗮𝘀 𝘁𝗲𝘃𝗶 𝗽ā𝗿𝘀𝘁𝗲𝗶𝗱𝘇𝗮 𝗻𝗼𝗱𝗮𝗿𝗯ī𝗯ā𝘀?
Cik izglītotas ir treneres, cik lielu uzmanību un uzsvaru liek uz iesildīšanos, tehniku un atsildīšanos. Kā arī savas spējas, izpildot vingrinājumus, kas liekas grūti, bet izdodas salīdzinoši veikli
📍 𝗞𝗼 𝘁𝘂 𝗽𝗮𝘁𝗲𝗶𝗸𝘁𝘂 𝘀𝗶𝗲𝘃𝗶𝗲𝘁𝗲𝗶❟ 𝗸𝘂𝗿𝗮 𝗴𝗿𝗶𝗯 𝗮𝘁𝗻ā𝗸𝘁❟ 𝗯𝗲𝘁 𝗯𝗮𝗶𝗱ā𝘀?
Nezināsi, līdz nepamēģināsi! Un, kad nesanāk ar pirmo reizi, mēģini vēlreiz un vēlreiz! Pat man ir lietas, ko nespēju pat pēc 2 gadiem veikt, bet tik un tā cenšos tās izpildīt!
_______________
📸 : white.lizard.photo
🎠 : Energy Duck
❄️ : organizators Agnese Frišfelde
🏙 : vieta Ieva Ozoliņa
fani