08/05/2026
🐞Liels paldies visām biedrībām un to vadītājiem par jauko, izzinošo tikšanos Raiņa centrā:
Inesei Baravikai un biedrībai "Bekas",
Ingai Belousai un biedrībai "Cita Daugavpils",
Irēnai Timšānei un biedrībai "Trīsmāsiņas",
Ilgai un Miervaldim Brodoviem un biedrībai "Stendera novadnieki",
Līgai Čiblei un biedrībai "Daugavpils Reģiona mākslinieku asociācija",
Olgai Jessei un Verai Muhinai un biedrībai "ERFOLG",
Jeļenai Žukovai un biedrībai "Mežciema biedrība",
Brigitai Madelānei un biedrībām "Calcuna", "Sana Colorum",
Jānim Strodam un biedrībai "Augšdaugava",
Miropijai Petkunei un biedrībai "Meddum",
Jolantai Bārai un biedrībai "Zaļā krūze",
pensionāru biedrība "Draudzība-K"!
🦋Katrs iedvesmas stāsts sniedza pamudinājumu jaunām sadarbībām, jauniem kopprojektiem nākotnē!
🐜Daudzu biedrību pirmsākumos ir veidojusies cieša sadarbība ar novadpētnieku Leo Trukšānu. Tāpēc vakara gaitā izskanēja ļoti daudz interesantu atmiņu stāstu par kopīgām ekspedīcijām, pētījumiem un milzīgo Trukšāna sirds un gara bagātību, ko viņš dāsni sniedza visiem apkārtējiem!