16/06/2018
Fotografavimasis su gyvūnų jaunikliais visai nėra pramoga, gyvūnai nėra ir neturėtų būti pramoga ir tokia nuotrauka parodo ne jūsų grožį, o tik tai, apie ką nepagalvojate, o gal derėtų susimastyti.. Gyvūnai gyvenantys nenatūralioje aplinkoje vien dėl pramogos jau ir taip praranda laisvę, negali gyventi savo gyvenimo, privalo paklusti žmogaus primestoms taisyklėms, kada ką ėsti, kiek kvadratinių metrų apsiriboti.. O juolabiau maži jaunikliai tampomi ir nešiojami visą dieną, ar įsivaizduojate vaiką visą dieną taip dalijamą iš rankų į rankas? Kai jis nori ropoti, kažką paimti.. Atskirtas nuo mamos mažylis tiek žmogaus tiek ir gyvūno jaučiasi nesaugiai, jam sukeliamas stresas, atimama mamos globa ir saugumo , šilumos jausmas.. Neretai tokie kačiukai gauna ir raminamųjų migdančių vaistų, kad būtų ramesni, mažiau draskytųsi ir ilgiau išbūtų vienoje vietoje. Ar kačiuko kančia verta 10e pelno? Šį klausimą turėtų atsakyti zoologijos sodas, sodas turbūt pergražus epitetas tokiai neetiškai įstaigai ir verslui. Labai prašome prieš kažką darant susimastyti ar tai etiška, ar norite prisidėti prie gyvūno išnaudojimo pramogai, ar jūs norite remti neetišką verslą? Ir kiek jūsų meilė gyvūnui tikra - nuotrauka soc tinkluose ir daug like nėra meilės įrodymas. Kviečiame boikotuoti tokias įstaigas, mes patys kuriame paklausą, todėl auga ir pasiųla, tikimės, jog su laiku visuomenė auga, ir mūsų visų sąmoningumo dėka tokių vietų mažės ir nebeliks.
Mylėkime gyvenimą ir vertinkime gyvybę, didžiuojamės tais kurie į tokią pramogą neįsitraukia, kuriems taip pat kaip ir mums suspaudžia širdį.