28/04/2026
Praėjusią savaitę Kaune vykusios Šiaurės šalių dienos džiugino gausybe renginių, kuriuos atsivijo ir šiaurietiški orai. O šiemet 35-metį švenčiantis Kauno bigbendas sulaukė labai šilto svečio iš Švedijos - multiinstrumentalisto Magnus Lindgren, su kuriuo publikai dovanojo karštą skandinaviško džiazo koncertą, vainikavusį savaitę trukusį renginių ciklą. Oras jau šyla, artėja Kauno gimtadienis, o kartu su juo ir festivalis BandFest, tad iki sekančio skandinaviško siurprizo po metų, turėsime dar daug kitų muzikinių susitikimų. Sekite naujienas!