27/12/2025
📍TURIME bilietų į netradicinį spektaklį NARCIZAS!
Brangieji, atšaukė keletą rezervuotų bilietų į pirmadienį, gruodžio 29 d. 17 val. VDU Botanikos sodas Kaune oranžerijoje vyksiantį režisieriaus Karolio Zajausko netradicinį spektaklį NARCIZAS.
Jeigu norėjote ir nespėjote, puiki proga paskutinįkart šiemet įžengti į naktinę oranžeriją ir patirti unikalią meninę kelionę. Tai kvietimas tiems, kurie nori metų pabaigą sutikti ramiai, sąmoningai, mėgaudamiesi kiekviena akimirka ir pasitikti ateinančius metus kupini šilumos bei vidinės šviesos.
Šiame spektaklyje žiūrovai tampa keliautojai – patys renkasi, kuriuo oranžerijos takeliu eiti. Kiekviena scena oranžerijoje – tai atskiras paveikslas, kurį žiūrovas gali tyrinėti savo tempu. Sustoti. Grįžti. Prisiminti. Mėgautis.
Bilietai ⬇️ komentaruose.