24/06/2022
🎶A Pecze Zsófi Trió koncertje🎶 - július 2., szombat 19:00 - KultUdvar, Vármegyeháza udvara. 🌧Esőhelyszín🌧: Babits Mihály Kulturális Központ, Rendezvényterem
🎶A Pecze Zsófi Trio koncertjén kedvelt, régi magyar örökzöldek éppúgy felcsendülnek majd, mint a híres külföldi filmek zenéi vagy épp a régi olasz, spanyol, francia, amerikai slágerek jazz zenei köntösben.🎶
🎶Az együttes tagjai külön-külön is meghatározó alakjai a magyar zenei életnek, akik a jó hangulatú együttmuzsikálás élményén túl az akusztikus hangzásban rejlő lehetőségek kiaknázását tűzték ki célul. Triójukban érezhető a vibrálás, ahogy a muzsikusok a megbeszélt kereteken túl az adott pillanatban alakítják a zene szövetét, szerkezetét. Játékukat improvizációk, játékos felelgetések tarkítják, mellyel minden alkalommal elvarázsolják a közönséget.🎶
A Trió tagjai:
🎤Pecze Zsófi, énekesnő, aki a Szekszárd Big Band szólistájaként nem ismeretlen a hazai közönség számára.
🎹Marosi Zoltán, a magyar harmonikakultúra élvonalbeli képviselője.
🎻Szakál Tamás, a Stéphan Grapelli stílusában otthonosan mozgó hegedűs-énekes, a népszerű Canarro zenekar vezetője.
Jegyár:
2000 Ft
Jegyek kaphatók intézményünk jegypénztárában, a rendezvény előtt a helyszínen, valamint a 👇kommentben👇 található linken.