01/06/2020
Nagy Bence vagyok, a Golden tones csapat tagja.
8 évig jártam Zenei Alapfokú iskolába. Mellette 3 évig hegedűltem és 2 éve magán énekesként tanulok.
3 éve járok az Országos Musical&Operett Kurzusra aminek köszönhetően egész évben van lehetőségem különböző fellépéseken részt venni. Jelenleg a Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium humán szakos tanulója vagyok.