Hell City

Hell City Guns N' Roses & AC/DC Cover Band A Hell City-t 2021 nyarán alapította Ács Sándor billentyűs, Borsos István dobos és Sovány András basszeros.

Bandinak már régi álma volt, hogy valamiféle tribute bandát hozzon össze, így tőle jött az ötlet, hogy keressék meg, Pécsett karaoke körökben nagyon népszerű, köztudottan Guns fanatikus, Tátrai Ferencet és csináljanak Guns 'N Roses tribute bandát, illetve mivel Axl Rose-nak is jól állt az AC/DC turné, legyen a zenekar Hell City - Guns 'N Roses & AC/DC tribute band. Fecó azonnal igent mondott. A sz

ólógitáros posztra Sanya és Bandi is Hornyák Zsoltot javasolta, mert jó gitárosnak tartották, de nem is sejtették, hogy Ő is Guns rajongó és már álmából felkeltve is tudja, Slash témáit, szólóit. Néhány próba után, úgy érezték szükség van egy ritmusgitárosra is, aki Czigler Sándor lett, de bő fél év közös munka után, szétváltak útjaik. Ács Sanya vállalta, hogy ahol arra van szükség, ritmusgitáron játszik, néhány Guns dalban, amiben a zongora is dominál, ott pedig marad a billentyűknél, így maradt az ötös felállás. Nem céljuk az eredeti előadók másolása, mindenki hozzáteszi inkább a saját egyéniségét, Pisti pl. a látványos dobolásának köszönhetően, egy köteg törött dobverőt hajít a közönség soraiba minden koncerten. Persze a hangzásban mindig törekednek a hasonlóságra, ami olyannyira sikerült, hogy valahol azt írták róluk, "már-már szemtelen hitelességgel prezentálják az eredeti előadók dalait". Első fellépésük a made in pécs fesztiválon volt, 2021.07.17.-én 20 perces műsorral, azonban olyan nagy sikerrel szerepeltek, hogy azonnal meghívást kaptak Szigetvárra egy motoros találkozóra. Rohamtempóban fejlesztették műsorukat, hogy teljesíteni tudják a felkérést, ami szintén sikeresnek bizonyult, hiszen ott meghívták őket Barcsra, egy nagyszínpados koncertre, ami megint sikeres volt és a covid időszak ellenére sokat és sikerrel koncerteztek Baján, Kaposváron, Szekszárdon, Izsákon, Dunaújvárosban, Budapesten stb.
2022 tavaszától szinte minden hétre jut egy fellépés és a 2023-as évre is befutott már több felkérés. Tervezik saját dalok írását is, de egyenlőre a koncertezésre, a dalok tökéletesítésére, a műsor és a show fejlesztésére helyezik a fő hangsúlyt.
2022. novemberében dobos és basszusgitáros csere történt.
Új tagokkal folytatódik a zenekar története, erről egy másik Hell City oldalon tájékozódhattok!

Ma 21⁰⁰-től nyomjuk Nektek Várpalotán is a legjobb Guns és AC/ DC dalokat! 🤘😎🤘
28/10/2022

Ma 21⁰⁰-től nyomjuk Nektek Várpalotán is a legjobb Guns és AC/ DC dalokat! 🤘😎🤘

25/10/2022
12 tribute banda 1 helyen, 3 nap alatt, 2 doboz cigi áráért, gyertek el, érdemes!
21/10/2022

12 tribute banda 1 helyen, 3 nap alatt, 2 doboz cigi áráért, gyertek el, érdemes!

Tribute Halloween! 3 nap alatt 12 zenekar az S8 Underground Club színpadán október 28. és 30. között! Mire számíthattok? Lesz AC/DC és GUNS N' ROSES a Hell Citytől, SLAYER a 213-tól, METALLICA az Alcoholicatól, MOTÖRHEAD a Mürderheadtől, U2 a Stationtől, OFFSPRING a Pretty Fliestól, BLACK SABBATH a Sabbath Szombattól, CHER, WHITESNAKE, EUROPE, JOURNEY a Cherwoodtól, THIN LIZZY a Lazy Twinstől, KISS, LED ZEPPELIN, GARY MOORE, AEROSMITH a Saigon Rocktól és TANKCSPADA a Rockmafiától! Nem semmi! Gyertek le!
https://www.facebook.com/events/379126021070176/

Cím

Hell Street
Pécs

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Hell City új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória