01/04/2026
Még mindig a múlt péntek hatása alatt vagyunk… ❤️
A Kórusbarátságok koncert számunkra nemcsak egy újabb állomás volt a jubileumi évadban, hanem talán a Fermata eddigi legünnepibb, legszívhezszólóbb együttléte. Egy este, ahol valóban megmutatkozott, mit jelent számunkra a közös zenélés, a barátság és az együtt gondolkodás.
Hálás szívvel szeretnénk köszönetet mondani mindenkinek, aki részese volt ennek az élménynek:
Köszönjük Szécsi Máté operaénekesnek, hogy eleganciájával és humorával vezette végig az estét.
Köszönjük a fellépő együtteseknek és karnagyaiknak, hogy elfogadták meghívásunkat és együtt ünnepelhettünk:
– Novák-Szabó Líviának és a Vocapellanak
– Imre Lajosné Ivánfi Mártának és a Mohácsi Bartók Béla Vegyeskarnak
– Dr. Balatoni Sándornak és a Mecsek Kórusnak
Köszönjük a Misina Néptáncegyüttes és Táncszínház táncosainak és Gálber Attilának, hogy a néptánc varázsával tették még gazdagabbá az estét.
Köszönjük a szólistáknak és a hangszeres közreműködőknek a kiemelkedő pillanatokat, amelyek különleges színekkel gazdagították a koncertet.
Külön öröm és büszkeség számunkra, hogy ez az este jótékonysági célt szolgált. Hálásan köszönjük minden felajánlónak a támogatást – az adományokat erdélyi és ukrán árvák sportolási lehetőségeinek megteremtésére és tanszervásárlására fordítjuk.
Köszönjük a közönségünknek és minden koncertlátogatónknak, hogy velünk voltak – a ti figyelmetek és jelenlétetek ad igazán értelmet annak, amit csinálunk.
Hálásak vagyunk támogatóinknak – különösen azoknak, akik adójuk 1%-ával segítik munkánkat –, valamint minden követőnknek, akik figyelemmel kísérik utunkat.
És végül, de mindenekelőtt: köszönjük a kórusok minden egyes tagjának, énekesének. Nélkületek nem lenne Fermata. Nélkületek nem ünnepelhetnénk most az 5. évünket.
Az alábbi képek reméljük, egy kicsit visszaadják azt a különleges hangulatot, amit együtt élhettünk át.
Köszönjük, hogy velünk ünnepeltetek. 💛