Érmelléki Tormafesztivál

Érmelléki Tormafesztivál A HAJDÚSÁGI TORMA, mint HUNGARIKUM az Érmellék egyik legfontosabb növénye.

Az Érmelléki Tormafesztivál megrendezésével kívánjuk a térség turisztikai vonzerejét növelni.

17/09/2022

Kedves Érmellékiek!
Kedves Kokadiak!

Az esős időjárás miatt a rendezvény a Művelődési Házban folytatódik! ☝️

Szeretettel várunk mindekit! 💚

17/09/2022

A főzőverseny is zajlik már 6 csapat részvételével! ☝️☝️☝️ Szuper jó a hangulat és fantasztikus illatok szállnak a magasba elűzve az eső felhőket! 🤗🤗🤗

17/09/2022

Kora reggel zenés ébresztő indította a mai napot! 💚☝️💚☝️💚☝️💚

A színpad épül az első fellépő csoportunk már az öltözőben várja a kezdést! 🤗🤗🤗
17/09/2022

A színpad épül az első fellépő csoportunk már az öltözőben várja a kezdést! 🤗🤗🤗

16/09/2022

Kedvcsináló a tombola vásárláshoz ☝️☝️☝️
A számtalan nyeremény mellett a 3 első díj:
1. díj: 100.000 Ft értékű vásárlási utalvány a Fórum Debrecenbe ☝️☝️☝️
2. díj: Both komplex porszívó
3. díj: Mikrohullámú sütő
Sorsolások szombat, fesztiválszínpad 19:30 és a fődíjak 22:00 óra ☝️☝️☝️

Érmelléki Alkotók Tárlata - kiállítás megnyitó 2022. szeptember 17. (szombat) 13:00 óra Általános Iskola ☝️☝️☝️☝️☝️
16/09/2022

Érmelléki Alkotók Tárlata - kiállítás megnyitó 2022. szeptember 17. (szombat) 13:00 óra Általános Iskola ☝️☝️☝️☝️☝️

IV. Érmelléki Tormafesztivál első nap ☝️Szakmai konferencia és népzenei kiskoncert képekben! Köszönjük a részvételt mind...
16/09/2022

IV. Érmelléki Tormafesztivál első nap ☝️
Szakmai konferencia és népzenei kiskoncert képekben! Köszönjük a részvételt mindenkinek! Holnap is várunk mindekit szeretettel Kokadra! 💚💛💚💛💚

Kedves Érmellékiek! Kedves Kokadiak!Holnap délután elkezdődik a háromnapos programsorozat a Művelődési Házban tartandó S...
15/09/2022

Kedves Érmellékiek!
Kedves Kokadiak!
Holnap délután elkezdődik a háromnapos programsorozat a Művelődési Házban tartandó Szakmai Konferenciával! ☝️☝️☝️
Szeretettel várunk mindenkit a hétvégén településünkre! ☝️☝️☝️

Sztárvendégek a IV. Érmelléki Tormafesztiválon!  💛💛💛💚2022. szeptember 16-18. Kokad 💚
12/09/2022

Sztárvendégek a IV. Érmelléki Tormafesztiválon!
💛💛💛
💚2022. szeptember 16-18. Kokad 💚

Szeretettel várjuk a gyermekeket és a gyermek lelkű felnőtteket is szombaton!💛Tanulságos mese minden korosztálynak!  ☝️
12/09/2022

Szeretettel várjuk a gyermekeket és a gyermek lelkű felnőtteket is szombaton!💛
Tanulságos mese minden korosztálynak! ☝️

Továbbra is várjuk a jelentkezőket! ☝️☝️☝️
09/09/2022

Továbbra is várjuk a jelentkezőket! ☝️☝️☝️

Szeretettel várunk mindenkit szeptember harmadik hétvégéjén Kokadra! ☝️☝️☝️
31/08/2022

Szeretettel várunk mindenkit szeptember harmadik hétvégéjén Kokadra! ☝️☝️☝️

Cím

Kokad
4284

Nyitvatartási idő

Hétfő 08:00 - 16:00
Kedd 08:00 - 16:00
Szerda 08:00 - 16:00
Csütörtök 08:00 - 16:00
Péntek 08:00 - 16:00

Telefonszám

+3652376228

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Érmelléki Tormafesztivál új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Érmelléki Tormafesztivál számára:

Megosztás