30/12/2025
Kedves Rockcsontok Követők és Kedves Érdeklődők!
A szokott rövidséget ne várjátok tőlünk, mert…
A 2025-ös év végéhez érve a hála és a köszönet jut eszünkbe, amiket sokszorosan a következőknek küldünk:
- kedves KÖZÖNSÉGÜNKNEK, akik ott voltak koncertjeinken és akik a cédénket megvették (van még, akinek kettő kell), minden lájkért, bejegyzésért és kedves üzenetért,
- Szabó Gábornak, Farkasné Gárdász Marcsinak, Siroki Gábornak, Siroki Viktornak, akik támogattak minket,
- a Texas Records-nak, vagyis Rab Attilának felsorolhatatlan mindenért,
- Torkos-Bacskay Solyának és Torkos „Pepe” Péternek úgyszintén,
- klipjeink más szereplőinek, akik: Szénási Anna, Szlama Zoltán, Jakab Edit, Minárik Andrea, Skripek Viktória,
- a „Tartsd életben a rockzenét” Alapítványnak, Csehi Mártinak, Suhajda Krisztiánnak a próbalehetőségért,
- Nagysolymosi „Solyka” Attilának minden ötletéért,
- Molnár László (MGB) gitármágusnak,
- a Beatangrock Band zenekarnak a közös bulikért,
- Sutus Imrének a logóért és a Facebook oldalért,
- Csatai Edének a jónéhány dal-zanzáért, a fotókért és a Megfizetsz klipért,
- Bedőcs-Pad Kittinek remek fotósorozataiért,
- Kispál Józsefnek és Bús Anikónak a videókért,
- a Kunság -Média Kft. Kiskőrös TV minden munkatársának, a VIRA-nak a tudósításokért,
- és nem utolsósorban a Rockcsontok teljes legénységének és családtagjainak MINDENÉRT,
- pláne, a hangszereinknek, pengetőknek, erősítőknek, kábeleknek, pedáloknak, a rengeteg dobcuccnak, autóinknak, kameráknak, cipőinknek, ruháinknak, ételeknek és italoknak, a benzinkutaknak, stb., stb., stb… Na, vége!
Boldog Újévet + LBN!