20/06/2026
Megnyílt Posztobányi Péter festőművész Előhívott képek című kiállítása . Köszöntötte Dr. Gémesi György Gödöllő város polgármestere. Megnyitotta Szinvai Pál szobrászművész. Közreműködött Lukács Eszter és Dennert Árpád. Gödöllő60 programsorozat része. Ma, a Múzeumok Éjszakáján tárlatvezetést és gyermekprogramot tart Posztobányi Péter és Szekeres Edina. A tárlat július közepéig látható . Köszönöm a fotókat Korondi Judit és a videót Mezei Attila.