02/03/2025
🥰 Ez volt az utolSHOW, de nem szomorkodunk egy pillanatig sem 🥰
Olyan alkotások készültek ma is, hogy csak na! Mindenféle vászonméretre dolgoztunk, talán nem is volt két egyforma méretű köztük 😁.
Készült egy közös anya-lánya alkotás, kap majd festményt egy cuki kisfiú unoka, egy hamarosan 50 éves “nagyfiú”, volt aki saját magának alkotott és egy közös apró művet is készítettünk valakinek, aki a tegnapi túrázást követően ma nem tud lábra állni és nem tudott velünk tartani az utolsó “kaméleonos” festőworkshopon ❤️.
Köszönöm az elmúlt 5 évet, köszönöm, hogy több, mint 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ festményt készítettünk együtt, és hogy mind mind különböző és teljesen egyedi alkotás lett.
Most búcsúzom Tőletek, de sose lehet tudni, mit hoz a holnap. Lehet, hogy festünk még együtt valahol, valamikor 🌈🎨🌈🎨🌈🎨🌈🎨🌈