31/01/2026
Stranica dnevnika 06.siječnja 2025.💛
"Odluke za novu 2025." -navela bih sigurno nekoliko u svojoj bilježnici. Zatvorila je i otvorila je samo tri p**a do kraja godine.
Oko nekih stvari se možemo truditi do iznemoglosti ali vjeruj mi: ako nije od Boga,džaba sve.
Možda nije ni mjesto ni vrijeme, možda je vrijeme nekad kad budeš više spremna da tog nisi sad ni svjesna.
Prepusti se Božjoj providnosti, ta sve je već zacrtano. Moramo vjerovati.
Gledam tu ovih dana, svi su nešto ambiciozni.
U današnjem svijetu se samo trči za novcem, uspjesima ovakvim ili onakvim.
Lijepo je sve to podijeliti s drugima no često mi to sve izgleda da se radi zbog drugih a ne radi sebe.
I čemu sekirancija, čemu briga tko šta misli? Bog je stvorio svo lijepo i živo na svijetu. Svaka ptica ima svoje gnijezdo, svaki cvijet svoju livadu na kojoj raste, zar i ti ne vrijediš toliko? A i više?!
Pustimo internet, svu vanjštinu, ovaj zemaljski svijet gdje je ljudsko prevazišlo duhovno, sva tuđa očekivanja i nametanja svakojakih gledišta.
"Budi najbolja verzija sebe"... pa i ne baš.
Pročitah neki dan " budi verzija sebe koja je bliže Bogu. I tu postaješ bolji čovjek." Svaki dan se trudimo, padamo, borimo se i ust(r)ajemo da budemo bolji ljudi. Cilj nam je biti Bogu bliže, a On će sve posložiti.
Želim svoj hobi i ljubav prema umjetnosti uspješno podijeliti s drugima.
Htjela bih kućicu sa lijepim vrtom, i psom čuvarom ispred.
Htjela bih bitu u zdravom tijelu, fit i snažna i stizati sve kućo-poslovne obveze.
Trenutno ništa od tog još nije ni blizu uspjeha a zadnje tri godine su mi na novogodišnjoj listi......
(Nastavak u komentaru)