25/03/2026
Nakon kviza javili su nam se Dora, Filip, Deni i Nikša, tim OŠ Ivanke Trohar Fužine, sa svojom mentoricom prof. Antonijom Baričević, da nam kažu da im je bilo veselo i zabavno i da bi dogodine opet željeli sudjelovati. 😍 Kažu da su naučili mnogo novih riječi i da su tek sada postali svjesni koliko toga još ne znaju i koliko je važno očuvati jezičnu baštinu svoga kraja. Pozdravljamo tim Fužine – oni su u svojoj poruci saželi svrhu postojanja Goranskog Cukraca i Međuškolskog dijalektalnog kviza! ❤