12/04/2024
Îmi aduc aminte si plâng
Că prin multe am mai trecut
Nu ma credea nimenea, Doamne
Când povesteam durerea mea
Dar vina era a mea, vina era a mea
Că stăteam cu lumea rea, cu lumea rea
Ce târziu mi-am dat seama
Să îmi prețuiesc familia!!!
Nici copiii nici nevasta nu a putut să ma oprească
Nici maicuța mea cu milă chiar daca ea mi-a dat viață
Numai Dumnezeu din cer a avut grijă de mine
Acum plâng si recunosc și simt din nou ca sunt bine!!!
Prin biserici voi umbla...
Să mulțumesc toată viața
Și am să strig mereu, mereu
CĂ EXISTĂ DUMNEZEU 🙏🙏🙏