24/02/2026
Siemka, żyję! 😄 Oswajam się na nowo z bykiem (czytaj: nowe konto na Apex 😄) — jak idzie, sami widzicie. Choć dla mnie i tak sukces, że znowu podchodzę do tego. Nie ma miękkiej gry! 😄 A tak serio — czas się ogarniać i znowu przełamać blokadę. Krok do przodu, potem do tyłu, potem dwa do przodu, potem w bok 😄 No zobaczymy gdzie ta przygoda mnie zaciągnie!
Tak wiec pytanie dnia - Apex pokona mnie czy ja Apex ?😅