04/07/2019
Ja võibki vist Üheteistkümnenda tegevuse lõppenuks lugeda.
Umbkaudselt olid meie uksed avatud 3 aastat. 3 meeleolukat aastat. Kui kuidagi resümeerida mingit sihti, mis meie kultuuriklubi läbivalt saatis, siis oli see soov anda panus Tartu ja laiemalt ka eesti noortekultuuri skeenesse ning vaimu. Loodetavasti jääb meist ikka mingi märk alles.
Ahjaa, vähemalt üks märk ju jääbki. Olgugi see siis vaid õige varsti juba ainult Rahvusraamatukogu arhiivis, aga äsja on koostöös Müürilehega ilmunud Üheteistkümnenda-teemaline suvine ajaleht. Jäägu see leht meie sümboolseks nekroloogiks.
Üheteistkümnenda vaim, 2019 suvi