31/12/2025
Oli see vast aasta!
2025. aasta jääb Lee ja leekate mälestustesse oma soojuse, sihikindluse ja rõkkava rõõmu poolest – mida muud võib ühelt tantsupeoaastalt soovida! Meie aasta alguse täitis kibekiire valmistumine tantsupeo ettetantsimisteks ning meil oli uhke tunne astuda sellesse protsessi rekordilise 120 tantsijaga. Kusjuures kaks nooremat rühma, kes tänavu tantsupeolt kõrvale jäid, hoidsid meile kõrvalt pöidlaid. Metsik ja muljetavaldav kamp! Kogu ansambel sai kokku meie kevadkontserdil „Toomingate aeg“ EMTA kontserdisaalis, mis lisaks toomingate magusmõnusale lõhnale tõi südametesse ka kevade värskuse ja kohe-kohe kättejõudva suve elevuse. Seejärel – tantsupidu-tantsupidu-tantsupidu! Kes on näinud või kogenud, teab, et selle tunde jaoks ei ole lihtsalt sõnu! Ja kusjuures mitte ainult tantsupidu! Tänavu avanes meil erakordne võimalus astuda üles ka laulupeol koos enam kui 3500 poiste- ja meeskooride lauljaga. See mälestus toob siiamaani kananaha ihule. Iga laulu- ja tantsupidu saab ükskord läbi, aga suvi kestab veel! Nii jõudsid meie noorem C-rühm ja mõlemad C-rühmad ka Saaremaale imetoredasse Leisi Kooli laagerdama. Selles suvelaagris sai tantsitud, nii päeval kui ööl, pilli mängitud, mängitud, naerdud ning natuke ka magatud. Tähistati ühte (või kahte) sünnipäeva ja tehti kõvasti trenni, nii et jalad villis. Laager on osalejate jaoks iga suve tipphetk! Õnneks jagub laagreid ka sügisesse, kui päevad hakkavad lühemaks ja ilmad kehvemaks minema. Nii laagerdasid meie vanemad rühmad Murastes ja nooremad Püünsis ning rõõmu jätkus taaskord kauemaks. Kuid mis oleks üks aasta ilma toredate esinemisteta? Nautisime neid täiega! Ja et kirsid tordilt otsa ei saaks, osales meie esindus loomulikult ka iga-aastasel tantsuansamblite ühisel sõbralikul mõõduvõtmisel Lihaselõdvestusel. On mida mäletada ja mille üle rõõmustada... soovime kõigile oma sõpradele samasugust rõõmu südametesse ning ohtralt õnnerikkaid hetki peagi algavasse aastasse!