Clicky

Oda e Mergimtarëve Heilbronn

Oda e Mergimtarëve Heilbronn Oda eshte ide Sokol Demirit qe edhe e realizoj duke e leshuar objektin pa perfitime materiale, vetem qe te kemi nje vend ku mblidhen mergimtaret shqipetar ne Heilbronn.

Ju pershendesim te gjitheve dhe jeni te mirepritur. ���

Wie gewohnt öffnen

25/08/2022

Hajde zemra u knoft Bekim Jaha,Milaim Mulaku e Sokol Demiri ne Oden e Mergimtarëve Heilbronn

Pershendetje pse jo👋
24/08/2022

Pershendetje pse jo👋

23/08/2022

Me deshiren e Pronarit Odes Sokol Demiri me Milaim Mulaku e Bekim Jaha ju pershendesim e mirmetshi 👋

23/08/2022

👋 pas pushimt utakuam me pi ka nje 🍻e na kish mar malli edhe me ja than Kenges.. jupershendesim e Respekt!

Para Se tja kersasim 🍻🥂 pershendetje per te gjith👍
21/07/2022

Para Se tja kersasim 🍻🥂 pershendetje per te gjith👍

17/07/2022

Hajde zemra ju kendoft Luli Zymeri, Driton A Nuha Milaim Mulaku👏e Fazli Braholli e provuam këngen e Osman Gecit👋

17/07/2022

Pas nji kohe u banem bashk qe ta pim ka nje 🍻🍺🍸🍹 me shoqni jupershendesim 👋👋👋

18/06/2022
21/05/2022
Me daten 21.05.2022 Special nga Rosenheimi
15/05/2022

Me daten 21.05.2022 Special nga Rosenheimi

07/05/2022
02/05/2022

Oda e Mergimtarëve Heilbronn,
U uron gjithve Fitër Bajramin, një dit te mbar juve.

29/04/2022
28/04/2022
27/04/2022
09/04/2022
09/04/2022
09/04/2022
03/04/2022
03/04/2022
03/04/2022
03/04/2022
03/04/2022
21/03/2022
19/03/2022

Hajde gezuar 🥂🥃🎂💯🍰💯Agron Kameri

Hajde urime Ditlindja 🎂 Agron Kameri i pritsh edhe 💯 me shendet 🥂🥃
19/03/2022

Hajde urime Ditlindja 🎂 Agron Kameri i pritsh edhe 💯 me shendet 🥂🥃

Ka nji foto ka fundi nga Oda e Mergimtarve  pershendetje
30/01/2022

Ka nji foto ka fundi nga Oda e Mergimtarve pershendetje

Pershendetje nga Poronari i Odes 🥂🍺🥃
29/01/2022

Pershendetje nga Poronari i Odes 🥂🍺🥃

29/01/2022
Sante ne oden mergimtarve ne heilbronnPershendetje
29/01/2022

Sante ne oden mergimtarve ne heilbronn
Pershendetje

29/01/2022
29/01/2022
29/01/2022
29/01/2022
29/01/2022
10/01/2022

O zemra te knoft o Luli Zymeri, një bramje mrekullushme per Shoqni

22/12/2021

Qaj me lot te Oqeanit / sebashku me pronarin e Odes Sokol Demiri dhe Milaim Mulaku

22/12/2021

Djemt e Shqipes me shoqri e miq me 28.11.2021

22/12/2021

Isha n’Vetmi

22/12/2021

O Bylbyl ne Kafaz

30/11/2021

28 Nëntori dita e Flamurit

30/11/2021

Për 28.Nëntor diten e Flamurit

30/11/2021

Një Mbramje me Shok e Miq per 28.Nëntorin për diten e Flamurit

25/11/2021
25/11/2021
29/10/2021
19/10/2021

Do këng per Ditlindjen e Bekim Jaha me shoqni Milaim Mulaku, Fazli Braholli, Agron Kameri, Ilmi Dibrani, Adem Perquku, Sokol Demiri, Valon Ilazi, Zaim Mustafa, Florim Gashi edhe Rinori. Kemi kalu shum bukur jemi knaq

Pershendetje e faleminderit shum  nga Adem Perçuku dhe Ilmi Dibrani se moti si kemi pas ne Od.. Respekt per te gjidh sho...
19/10/2021

Pershendetje e faleminderit shum nga Adem Perçuku dhe Ilmi Dibrani se moti si kemi pas ne Od.. Respekt per te gjidh shoqnin gezuar 🥂🍻

16/10/2021

Mora Fjal nga Bekim Jaha e Milaim Mulaku ne Oden e Mergimtarëve pershendetje

16/10/2021

Edhe kshtu ban 👍 sebashku 🔥zemra ju kendoft gjithmohn shoqni 🥂🥃🍻 pershendetje nga Oda e Heilbronnit

Adresse

Großgartacher Straße 100
Heilbronn
74080

Telefon

+4917647019733

Webseite

facebook.com

Benachrichtigungen

Lassen Sie sich von uns eine E-Mail senden und seien Sie der erste der Neuigkeiten und Aktionen von Oda e Mergimtarëve Heilbronn erfährt. Ihre E-Mail-Adresse wird nicht für andere Zwecke verwendet und Sie können sich jederzeit abmelden.

Videos

Kategorie

Kunst & Unterhaltung in der Nähe


Andere Kunst in Heilbronn

Alles Anzeigen

Bemerkungen

Përshëndetje Mërgatë e nderuar dhe Shqiptar të dashur, Kam nderin dhe kënaqesinë te iu tregoi se doli në sh*tje Romani im i parë ,,Lufta e Jasharëve".Librin mund ta bleni direkt tê unë dhe në Marketin Shqiptar ,,Dessa Market"nê Neckarsulm-Heilbronn. Romani ,,Lufta e Jasharëve" njeherit është edhe romani i parë i shkruar për kryeheroin Adem Jasharin pas 22 viteve të pas luftës. Autor:Lulzim Osmanaj
Zemra ju knoft o bylbyla.
Ishte knaqesi ti ndegjosh shahirat e Kosoves Fatmir Bajraj Vellezrit Bajra Iliri Ilir Bajra Gezim Shala ne konakun e Sokol Demiri
Ne emer te Odes se mergimtareve ne Heilbronn ja urojme Agron Kameri ditelindjen e djalit Arditit dhe e faleminderojme per mikepritje. U befte 100 vjet.
Me kta jaranat te ODA
Ju pershendes shoqni me ket keng me veqanti Fazli Braholli
Ilir Bajra Gezim Shala
Ilir Bajra Gezim Shala Besnik Qeriqi Nu Delija dhe shum shok
x

Andere Kunst in Heilbronn (alles anzeigen)

Lohnraum UNTER DIE HAUT Tattoo Bloody Deed Buntgehtdieweltunter MotionDesign Martin Döhring Antiquariat zum Dom المطبخ الحديث لفنون الطهى للشيف ميدوا 𝐀𝐑𝐓 𝐏𝐚𝐏𝐢𝐥𝐚𝐧𝐝𝐢𝐪 Takumi Asia Fusion Ringsheim / Rust VikingCustoms by Wyppi Wohnwerkatelier Petra Sila Fuchs Ony Dve Art HornKlasse Trossingen ALE•Kristall Deko