KINGI 03

KINGI 03 Gaming PUBG MOBILE

Follow
21/02/2023

Follow

Live ne trovo jenibte mirpritur ❤️
25/06/2021

Live ne trovo jenibte mirpritur ❤️

FUN / PLAY KINGI FOLLOW SHQIPE PA PARE E KENI ❤️❤️

25/03/2021

PUBG MOBILE SNEIPER 🔥 KING

ARMA E DYT ME KILL MESSAGE GATI ❤️❤️
28/01/2021

ARMA E DYT ME KILL MESSAGE GATI ❤️❤️

26/01/2021

🔴INFORMATION🔴3 ROOMA TE PREMTEN ME ROYAL PASS SHARE SHQIPE ROOMAT DO JAN SOLO TAG SHOKT PERFUNDI KOMENTEV STARTI DOT BAHET NE ORA 20:00 DERI ATHERI DU ME PA TAG SHOKT NE KOMENTE SUPERTONE CHANEL IN ME FOLLOW PER MOS ME HUP SPERBLIME MA❤️❤️

16/10/2020

Ekipa NEVER FALL DOWN Po Lyp Lojtar Te Ri KD Permi 3 renamecard plus Aktivität lojtart qe Lozin mir do Jan gjidh live sa her qe Hy une ❤️

Pershendetje Djem Ekipi Jon sSs Team Ka Ndryshu Emer, Emri Ri I Clanit Never Fall Down asht kan shum shtir me ndrru por ...
02/10/2020

Pershendetje Djem Ekipi Jon sSs Team Ka Ndryshu Emer, Emri Ri I Clanit Never Fall Down asht kan shum shtir me ndrru por kujtimet mbesin Flm Per Mirkuptimin Se Shpejti Do Gjindemi Live Deri At Hero Mir Mbetshi ❤️

Rregjistrimet per scrims jan hapur djem!!https://discord.gg/JQ97zMK
28/08/2020

Rregjistrimet per scrims jan hapur djem!!
https://discord.gg/JQ97zMK

Check out the 『sSs』๛ Team community on Discord - hang out with 4 other members and enjoy free voice and text chat.

24/08/2020

❤️INFORMATION❤️

Me Daten 28.08.2020 e Premte ja fillojn rigjistrimet e clanev Shqiptar te Cilt do bahen si scrims Po ashtu do i numrojm killsat ne qdo ekip, ekipi i Par qe i arrit 100 killsa do i fito 50 euro Google Play

Roomat ja fillojn prej ores 22:00 deri Ora 00:00

Nese ti regjistrohesh me Clan Ju kisha lut qe te merrni pjes e jo vetum Po rigjistrona e spo hy

Besoj qe arritni me ba Share ne Gruppe te ndryshme

Kshtut qe deri atheri mir MBETSHI @ ekipa SSS TEAM

18/08/2020

INFORMATION PREJ 01.09.2020
QDO TE PREMTE ROOMA ME UC TAG EKIPEN PO JU RIKTHEHEM ROOMAV RESPEKTE NDAJ EKIPES SSS TEAM ❤️

01/08/2020

❤️

29/07/2020

Pershendetje shqipe 👋🇦🇱
Rrespekte per ju krejt ♥️♥️
Streamer-LENCI
ID-5173799294
LIKE SHARE & FOLLOW ♥️
🇦🇱🇽🇰
Insta-lenci_pubgm

26/07/2020TOURNAMENTI BALKAN POWER

DO JA FILLON SE SHPEJTI ME SHOKIN TIM SIQ E DINI AZNLAW ATA QE MKAN PERCJELL PREJ FILLIMIT

TOURNAMENTI DOT JET ME VLER DERI 5.000 MI EURO PAGESAT DO I MERR TENCENTI GJERMAN TE CILT JAN SPONZORT E CHANELIT TE TI.

ATY SDO MORRIN PJES VETUM SHQIPTART ATY DO KET SHUM TE TJER RUSSIA MAQEDONIA GJERMANY E SHUM TE TJER

ATY DO KET SPAKTI DERI 100 EKIPE QE DO RIGJISTROHEN SHPRESOJM QE DO ARRITIM TE SPRENDAJM QE TE MORRIN VESH SHQIPET TONA KUR TE DALIN REGJISTRIMET DO JU LAJMROJ TE GJIDHVE MBETSHI MIR DERI ATHER.

ROOM ME UC KREJT ME SHKU ME BO SUBSCHRIBE QOFT SE I ARRITIM 200 SUBSCHRIBE  ROOMA ME UC DO JAN EDHE E AKTIVIZONI ZILEN M...
24/06/2020

ROOM ME UC KREJT ME SHKU ME BO SUBSCHRIBE QOFT SE I ARRITIM 200 SUBSCHRIBE ROOMA ME UC DO JAN EDHE E AKTIVIZONI ZILEN MOS HARRONI LIVE DO BAHET ATY TAG SHOKT MOS HARRONI KSHTUT QE me ndimen e juv kemi me arrit shum Ma tregoni deri ne mujin tjt qoft se nuk i arritim 200 Tana Ska interes roomi Ma te une

https://youtu.be/IQFaFRp8Bv8

18/06/2020

Ne korea Japan me duhen dhe 3 Lojtar qe me ndimojn ATA qe e kan Ms e njoftushum me lujt do lujm Rank Push me live fpp Squad Korea Japan Leni Nje mesazh

✖️TOURNAMENTI ME REGJISTRIME✖️✖️ME DATEN 06.06.2020 4 ROOMA ME UC ORA 20:00✖️✖️1 PC PRO EKIP✖️PERSONI I CLANIT QE KA KIL...
30/05/2020

✖️TOURNAMENTI ME REGJISTRIME✖️

✖️ME DATEN 06.06.2020 4 ROOMA ME UC ORA 20:00✖️

✖️1 PC PRO EKIP

✖️PERSONI I CLANIT QE KA KILLS MA SHUM KUR TE FITON ROOMIN I MERR 600 UC✖️

✖️LISTEN MUNI ME MORR ME U REGJISTRU SIQ UNE SI E KAM BA EMRIN E CLANIT DERI NE 6 PLAYER QOFT SE NJANI SKA KOH OSHT REZERV TJETRI✖️

✖️KUR TE BONI KET LISTEN E DERGONI DIRECT TE KINGI 03 NE MESSENGER DHE LIEDERIN PREJ EKIPES DO E SHTI NE GRUPPIN TON NE MESSENGER ATY KU DERGOHEN EDHE ID.✖️

✖️SHAREE SAT MUNI SE JA VLEN QOFT SE BAHEN SHUM EKIPE DO E BOJ 1 PLAN QOFT SE NUK E KOMPLETOJM 1 ROOM DERI ME 06.06.2020 DO E SHTYM DATEN.

✖️FOLLOW FAQEN

✖️LIKE FAQEN

✖️DERI ATHER MIR MBETSHI YN KINGI 03

4 ROOMA ME UC DHE JAV DERGOVA Faleminderit prej krejt clanev shqiptar qe ish*t me ne shpresoj qe ne te ardhmen gjidhmon ...
29/05/2020

4 ROOMA ME UC DHE JAV DERGOVA Faleminderit prej krejt clanev shqiptar qe ish*t me ne shpresoj qe ne te ardhmen gjidhmon bashk U knqshim ❤️❤️ LOVE Dhe DASHNI PER KREJT. ❤️❤️

29/05/2020

🔴 Tournament 🔴

Pershendetje Te Gjidh Shqipev Qe Na Ndjekin Stafin Ton KINGI 03
Do Ju Lajmroj Qe Sod Ora 20:00 Do GJINDEN 3 ROOMA Me UC Ekipet Ksaj Radhe Jon Random me Kon Tju Bje Kini Me Lujt Ne Fund Te Lojes ATA qe e fitojn Roomin aj Person qe ka killsa Ma shum i merr 600 UC 1 PC Pro EKIP.

MAPAT

ERANGEL

MIRAMAR

SANHOOK

TAG YOUR Team

Follow Faqen KINGI 03

Share Postin, Per ndryshe Nuk Mushet.

KJA OFERT VLEN VETUM QOFT SE MUSHET ROOMI 100 #

Adresse

Heidenheim

Webseite

Benachrichtigungen

Lassen Sie sich von uns eine E-Mail senden und seien Sie der erste der Neuigkeiten und Aktionen von KINGI 03 erfährt. Ihre E-Mail-Adresse wird nicht für andere Zwecke verwendet und Sie können sich jederzeit abmelden.

Videos

Teilen


Andere Ersteller von Videospielen in Heidenheim

Alles Anzeigen