28/05/2026
Poprvé v Brně 💛
V úterý 26.5. jsme odehráli naše první brněnské představení v krásném prostoru kulturního centra CO.LABS a byl to večer, na který budeme fakt rádi vzpomínat.
„Paní učitelky všude, kam se podíváš… a mezi nimi jeden čert 😈🍷
Bylo to naprosto úžasné. Tolik smíchu, pozornosti a krásných reakcí… a k tomu společné povídání u Vlčnovských vdolečků a vína. Bylo nám s vámi prostě krásně.“
Děkujeme, že jste přišly.
Tenhle večer pro nás byl začátkem v Brně a budeme moc rádi, když se potkáme znovu, s vámi i s vašimi školními dětmi 😉
A jako třešnička na dortu: velký dík patří i Sonnentor, který daroval své úžasné čaje do dárkových balíčků 🍵✨ 📸