31/08/2025
Tvoření jako terapie ❤️
Z režimu přežití ke svým snům ❤️
Vždycky mi přišlo, že takoví ti "praví" umělci jsou "duše rozervané", proto tvoří úžasná díla .. ať už jsou to malíři, herci či zpěváci. Že umí ty své emoce vyjádřit tak nějak velkolepě.
A něco na tom možná bude 🤭
I u mou tvorbu ovlivňuje to, jak se zrovna cítím, jestli jsem zamilovaná nebo po rozchodu nebo jestli zrovna ke mně míří nabídka, kterou jsem si přála🙏🏻
Byly doby, kdy jsem malovala ve stavech opravdu před zhroucením a pomáhalo mi to to přežít.
A v tu dobu (rok cca 2006) jsem se dostala k ženám, které mi pomohly úplně nejvíc a to byly holky z Hospodářské komory ve Zlíně. A díky jejich péči o ženy, jejich vzděláváním nás, příležitostem, které se objevily a novým přátelstvím, která trvají kolikrát až dodnes, jsem začínala pomalu fungovat mimo režim přežití.
Většina mých nápadů vznikala spontánně. Vždycky mě napadlo něco nového - malování na obličej, na oblečení, na deštníky, na zdi.
🖌️Různé dětské akce
⚜️Kolekce svatebních šatů pro Krejčovství Hugo
☔ Malované deštníky - Rady ptáka Loskutáka
💞Svatební deštníky
✨ Třpytivé "tetování" - Snídaně s Novou
🖌️ Malování na stěny - Minigolf, soukromé objekty
🚗 Kresby Československých veteránů - kalendář, plecháčky
🖌️Abstraktní obrazy - tvořené alkoholovými inkousty
⚜️ Dekorační stěrky
No a jelikož nejsem úplně "podnikatelský" typ, tak jsem si musela najít i jinou práci (rozuměj živnost), jako "Live in" pečovatelka, která mě také baví, naštěstí 😀
Někdy tento proces trvá dlouho. U mě minimálně už 20 let a stále pokračuje, stále se učím a napadají mě nové a nové věci ❤️
Děkuji všem, kteří mě na této cestě podporovali a byli mi inspirací a stále jsou ❤️ A těším se na to, co mě ještě čeká ❤️
Mějte báječný víkend☀️
S láskou Silvie