24/12/2019
Vážení a milí,
děkujeme Vám za přízeň a opravdu hojnou účast na našich adventních koncertech, které byly dárkem pro Vás. Přejeme Vám krásne Vánoce a do nově přicházejícího roku hlavně zdraví. A pro ty,kteří jste nás nestihli,či si s námi chcete ještě jednou zazpívat (každý koncert je trochu jiný...) máme poslední dárek VÁNOČNÍ KONCERT V ROKYTNICI 25. 12. 2019 v 17.00 .Za fotky z Evangelického kostela v Přerově děkujeme Dušanovi Matuškovi.