30/11/2025
Aneta: "Víš, mně prostě hrozně vadí ta představa, že mě lidi hodnotěj..." Tohle sice Aneta říká, ale zároveň ona prostě miluje to podium a mikrofon a publikum...! A tak prostě přijďte a hodnoťte, protože my vás milujeme! 🌹 Druhá repríza v Divadle Dialog Plzeň již příští čtvrtek 4.12.