07/05/2014
Milí a vážení přátelé...po velmi příjemné derniéře představení Dekameron v Orlové bude naše divadlo nyní odpočívat, aby po nějakém čase přišlo s novým představením...čas ukáže, na jakou cestu a s kým nás múzy zavedou...děkujeme za přízeň a brzy na viděnou...Michal Vaněk