14/05/2022
VERNISÁŽ 12. 5. 2022
Bylo krásně a snad ještě dlouho bude. Na tento den nechceme zapomenout, protože se nejednalo jen o výstavu. Bez týmové práce a dobré komunikace bychom se neobešli. Za to celé třídě DĚKUJI.
Nejspíše mnozí z vás vidí jen výsledek.
Opak je pravdou.
Za každou fotografii se skrývá nemalá práce. Úprava fotek a samotné tridění z paměťové karty. Volný čas byla zase škola. To jen jedna z mnoha věcí.
Všichni jsme si dali záležet, aby vzniklo to, co koneckonců vzniklo.
Jsme pyšní. Jsme nadšeni. Jsme rádi za každého návštěvníka.
DÍKY VŠEM!
3. P (Ráďa)