Srdcaři od Berounky

Srdcaři od Berounky Projekt spojující sousedy, tvůrce, umělce, kteří dělají svou práci, tvoří, celým svým srdcem.
♡.

Tenhle rozhovor je mi tolik blízký!Anička je mi svým pohledem na svět, na cestování a na tu její vlastní životní cestu s...
22/05/2026

Tenhle rozhovor je mi tolik blízký!

Anička je mi svým pohledem na svět, na cestování a na tu její vlastní životní cestu skoro tak, jako kdybych to byla já sama.
A viděla se v ní.

Bonté je překrásné místo, oáza klidu.
A propojení lesní školky a jógy je naprosto geniální.

Ani, moc Ti fandím a jsi mi velikou inspirací!

Skvěle vedený rozhovor od Silvie HoHo
Video naprosto boží od Jirka Svoboda
Děkuji týme! ❤️

A Vám přeji krásné počtení na víkend 🌸

https://srdcariodberounky.cz/anna-dolska/

Kdo by neznal kavárnu Modrý domeček?Ale pojďme se společně podívat, co všechno Zuzana a Simona a celý jejich tým pro mís...
15/05/2026

Kdo by neznal kavárnu Modrý domeček?

Ale pojďme se společně podívat, co všechno Zuzana a Simona a celý jejich tým pro místní komunitu dělají.

Protože toho je víc než hodně a já jsem nadšená, že je konečně v Srdcaři od Berounky máme!

Tyhle dvě srdce hoří pro to, co dělají tolik, že každé setkání s nimi je obohacujícím zážitkem na týden dopředu.

Díky za Vás a posílám pusu Vám všem!

https://srdcariodberounky.cz/naruc/

Rozhovor: Anna Hau
Video: Jirka Svoboda
Oboje opět svost!

Krásný víkend přeji 🫶🏻

Simonu znám z několika akcí, které tady u nás u Berounky, probíhaly a vždy mě fascinovala tím, jak se dokáže vyjádřit.Hl...
12/05/2026

Simonu znám z několika akcí, které tady u nás u Berounky, probíhaly a vždy mě fascinovala tím, jak se dokáže vyjádřit.

Hlasem, tělem, pohledem, slovem.

Pokaždé, když jsem s ní a s jejím hlasem pracovala, dostala jsem se zase o kousek blíž k tomu svému vlastnímu svobodnému projevu.
A to je teda věc!

Simi, jsem moc ráda, že jsi tady mezi námi.

Pusu a moc fandím!

Parádně uvolněný rozhovor od Anna Hau
Pro Srdcaři od Berounky

Přeji krásné počtení a pokoukání.
A pořádnu dávku inspirace 🤍

https://srdcariodberounky.cz/simona-balko-hlasova-pruvodkyne-a-koucka/

Tak tohle je ale totální srdcovka!!A právě proto, že toto místo milujeme všichni a taky všechny naše děti, tento rozhovo...
05/05/2026

Tak tohle je ale totální srdcovka!!

A právě proto, že toto místo milujeme všichni a taky všechny naše děti, tento rozhovor je naprosté „must have“ pro Srdcaři od Berounky a „must read“ pro Vás.

Zuzi, jsi obrovský Srdcař a já jsem tolik šťastná a vděčná, že Tě tu můžeme mít.

Široko daleko není knihkupectví s větším kouzlem a s duší.

Pusu a držím palce!

Tolik čtivý a důležitý rozhovor od Anna Hau
Skvělé video od Jirka Svoboda

https://srdcariodberounky.cz/knihkupectvi-leamos/

Karolínu jsem dostala jako doporučení, že je skvělá a že bychom jí do Srdcařů měli poznat a zařadit.Když jsem se potkaly...
30/04/2026

Karolínu jsem dostala jako doporučení, že je skvělá a že bychom jí do Srdcařů měli poznat a zařadit.

Když jsem se potkaly, nejenže jsem z ní nemohla spustit oči, ale přála jsem si, aby mi nepřestala vyprávět o tom, co dělá a čemu se věnuje.

Díky ní jsem se nad svým zdravím a nad svým tělem zamyslela zase o trochu víc v souvislostech.

Moc fandím a děkuji za Tebe, Kájí.🤍

Nový skvělý rozhovor na Srdcaři od Berounky od Anna Hau
Překrásné jemné video od Jirka Svoboda

https://srdcariodberounky.cz/karolina-tomaides/

Holky z Krajinohledu dělají vlny v krajině a taky bojují za nás všechny.A já jim moc fandím.A jsem moc šťastná a vděčná,...
24/04/2026

Holky z Krajinohledu dělají vlny v krajině a taky bojují za nás všechny.

A já jim moc fandím.

A jsem moc šťastná a vděčná, že všechny ty vlny dělají tady u nás.
U Berounky.

Nový tak krásně čtivý rozhovor pro Srdcaři od Berounky
Od Silvie HoHo

Příjemné čtení.
A večer se vidíme na Síťovce!

https://srdcariodberounky.cz/krajinohled/

Verču i Katku znám hodně dlouho.Když jsem zaznamenala, že spolu otevřely kliniku celostní stomatologie a naturopatie, po...
11/04/2026

Verču i Katku znám hodně dlouho.

Když jsem zaznamenala, že spolu otevřely kliniku celostní stomatologie a naturopatie, po očku jsem je začala víc sledovat i profesně.

Jsem přesvědčená o tom, že to, co spolu vytvořily, je naprosto unikátní, obě dvě to dělají srdcem a my, tady u nás u Berounky, máme obrovské štěstí, že je tady máme.

Ať už k nim chodíme nebo ne.
Celostní přístup k věcem se hodí vždycky.

Holky, moc Vám fandím!

Nový parádní rozhovor od: Anna Hau
Video taky naprosto parání od : Jirka Svoboda

Krásné počtení a pokoukání na víkend.🤍

https://srdcariodberounky.cz/transcendent/

Martinu jsem dostala jako doporučení hned od několika Srdcařů, že je to jasná Srdcařka.A je!Tahle usměvavá a skromná žen...
11/03/2026

Martinu jsem dostala jako doporučení hned od několika Srdcařů, že je to jasná Srdcařka.
A je!

Tahle usměvavá a skromná žena, učí klavír s takovou laskavostí, lehkostí a profesionalitou, že bych jí mohla fotit od rána do večera.
A ještě raději bych se od ní nechala provést světem klavíru.

Marti, moc držím palce a ještě víc fandím!

Parádní rozhovor pro Srdcaři od Berounky
Od ještě parádnější : Silvie HoHo
A nejparádnější video: Jirka Svoboda

https://srdcariodberounky.cz/martina-subrtova-klavir-s-martinou/

Zdeničku jsem poznala skrz hudbu a díky tomu, že mi ji hned několik Srdcařů doporučovalo, že ona by mezi námi rozhodně m...
16/02/2026

Zdeničku jsem poznala skrz hudbu a díky tomu, že mi ji hned několik Srdcařů doporučovalo, že ona by mezi námi rozhodně měla být.

Setkání s ni, pro mě bylo setkání s ženou, která je plná hudby a respekt k dětem a k jejich dětskému světu z ní vyzařuje. Skrz naskrz.
Ať jsme v kavárně a nebo v jejím vlastním dospělém světě Kukačky.

Moc Ti fandím, Zdeni.

Skvělý nový rozhovor pro Srdcaři od Berounky
Od neméně skvělé Anna Hau 🤍
Video od stejně tak skvělého Jirka Svoboda
Díky týme! ❤️

https://srdcariodberounky.cz/zdenka-zechovska-volnocasovy-klub-kukacka/

Dlouho jsem se neznala. Než jsem se o nich dozvěděla od někoho, kdo je taky sám obrovským srdcařem.Takhle se totiž často...
10/02/2026

Dlouho jsem se neznala.
Než jsem se o nich dozvěděla od někoho, kdo je taky sám obrovským srdcařem.
Takhle se totiž často šíří láska a vášeň.
Pro cokkoliv.

Moc se o nich nikde nedočtete.
Reklamu nepotřebují.
Mají právě tolik, kolik potřebují k tomu, aby z každého jejich slova, každého jejich pohybu, každého jejich “nejen kafe”, bylo cítit, že jsou to srdcaři.
Na 100 a určitě ještě daleko a daleko víc procent.

Dlouho jsem neslyšela takhle srdcařskej příběh.
Dlouho jsem neviděla dva tak moc naplněné tím, co dělají a jistí si tím, jak to dělají.
Dlouho jsem neposlouchala tak s vášní a jiskrama v očích vyprávěnej příběh o kafi.
A mimochodem, dlouho jsem nepila tak dobré kafe.

Tak až na ně náhodou někde narazíte.
A nebo Vám o nich někdo poví.
Běžte si to kafe, a k tomu jako bonus zpomalení času, díky povídání si s nimi, vychutnat.

Jsou to lásky!

Nový úplně boží rozhovor pro Srdcaře.
Od skvělé Silvie HoHo

Užijte si ho.
A užijte si u nich kafe!

https://srdcariodberounky.cz/hugo-foodtruck-katerina-a-daniel/

Adresa

Lety

Telefon

+420777194787

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Srdcaři od Berounky zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet

Kategorie