06/05/2026
Kdybych měla kavárnu, tak je pod psa. Ale já ji nemám, aspoň její design jsem si vytvořila. Bylo by tam dobrý kafe a samý bezlepkový dobroty, taky by skrz naskrz prostorem hrál gramofon a něm pecky alternativní hudby. Dala bych si kafe!
maluju&miluju
👉ilustrace, ilustrativni grafika
👉stačí napsat ❤️
Kostelec Nad Labem
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Anežčino zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.
Pošlete zprávu Anežčino: