10/05/2026
První kolo natírání v Lesním parku za námi. Spotřebováno 15l lazury a natřena stěží desetina. Ale i tak jsme udělali hromadu práce a bez pomoci skautů ze střediska Klimkovice by to nešlo.
A tak moc děkujeme Ludmile Houžvové, Dominice Klačkové, Michaele Pláčkové, Štěpánovi Matečnému, Jirkovi Matulovi a Jakubovi a Martinovi Zámrským. Díky moc, děcka! 👍