12/03/2019
Poslední jízda Krajského vlaku dojela úspěšně do cíle a my ještě jednou děkujeme, že jsme mohli být součástí této skvělé karnevalové tour! :-)
Je za námi poslední zastávka letošní karnevalové 🎉🎈 šňůry. Tečku jsme udělali v Košeticích a bylo to nejvíc nejlepší 👍. A vy jste byli jako vždy skvělí a všichni jste naše jedničky 🙂. Děkujeme za vaše úsměvy 👄, díky kterým byla mašinka 🚂🚃 nezapomenutelná. Klobouk 🎩 dolů před průvodčím Milanem Řezníčkem a skupinou Maxim Turbulenc, kteří v tom jeli s námi 🙂. A my jsme byli taky dobří. Těšíme se brzy nadováděnou. Tým Rodinných a Senior pasů Kraje Vysočina