22/03/2020
Na Coronu s úsměvem!!!
Tímto titulkem nechci dnešní vážnou situaci nijak zlehčovat. Chovejme se zodpovědně dodržujme karanténu, nosme roušky!
Pokud ale zapátráme v historii, český národ právě takové nelehké situace zvládal vždy nejlépe s humorem. Proč také teď slyšíme nebo čteme tolik vtipů na toto smutné 😢 téma. Přestaňme šířit paniku, šiřme raději úsměv a dobrou náladu. Tak vše nejlépe zvládneme.
A proto se ptám, jaké vtipné roušky nosíte?
Vkládejte obrázky, šiřte a sdílejte. ♥️😀