02/06/2026
Dělám si takovou rekapitulaci… a koukám se do galerie, co jsem stvořila v rámci cca měsíce. Většina věcí je malována na kurzech, které učím - často na nich ukazuji postup, techniku. Nebo z plenéru. Některé jsou tréninkové. Pak dva větší obrazy, jen tak pro mě. Jeden dárek.
Je to rozmanité, je to radost, propojení i uvolnění. Taky závazek - malovat před publikem a u toho vysvětlovat co a jak… cítím jak mi v hlavě přeskakují hemisféry 😂.
Z celého tohoto příspěvku mi přijde důležité vypíchnout, že je jedno za jakým účelem (nebo bez účelu) tvoříte, vždycky to má svoji váhu 🌸✊🏻 .. a taky, že nám někdy možná někomu připadá, že toho moc neděláme, nestíháme - nerozvíjíme se 🙃 možná jediný co nám chybí je... dostatečně se ohlédnout a zvědomit si
tak se toho nebojme