09/03/2021
Zondagavond is iedereen welkom op het Clubhouse storytelling-event ‘Pas maar op of ik eet u op’’, waar Pieter Blomme en ik oude volksverhalen opdissen en uitzoeken hoe actueel die vandaag nog zijn.
We zijn beiden geobsedeerd door verhalen, Pieter en ik. Verhalen zijn mijn kompas, mijn gidsen voor het leven. Zo leerde ik Pieter kennen. Hij is een van de krachten achter storytellingorganisatie Relaas, en hij coördineert het postgraduaat Digital Storytelling aan het KASK.
We zijn ook compatibel. Terwijl hij zoekt naar fantastische vertellers met waargebeurde verhalen, zoek ik in de fantasie naar de kern van waarheid. En dat gaan we zondagavond dus LIVE doen op Clubhouse, hopelijk met jullie erbij.
Sunday, March 14 at 9:00pm CET with Pieter Blomme, Catherine Ongenae. Hoe echt en actueel is de boeman? Catherine werkt rond mythes en sprookjes. Pieter met waargebeurde verhalen. We lezen volksverhalen rond “de boeman”, en zoeken hoe levend deze kwelgeest vandaag is.