Mynye Recycling
- Page d'Accueil
- België
- Munkzwalm
- Mynye Recycling
Creatief atelier voor jong en oud:
- Creatieve feestjes
- Troostgoed
- Allerhande workshops
- Kinderkampen Wie zit er achter Mynye Recycling?
Adresse
Astridstraat 30
Munkzwalm
9630
Téléphone
Site Web
Notifications
Soyez le premier à savoir et laissez-nous vous envoyer un courriel lorsque Mynye Recycling publie des nouvelles et des promotions. Votre adresse e-mail ne sera pas utilisée à d'autres fins, et vous pouvez vous désabonner à tout moment.
Contacter L'entreprise
Envoyer un message à Mynye Recycling:
Raccourcis
Our Story
Ik ben Evy, fiere mama van 2 vrolijke dametjes en 1 olijk heertje en een beetje een gekke madam die verzot is op creatief bezig zijn. Gebeten door de naaimicrobe en met een heleboel creatieve ideeën, startte ik enkele jaren geleden met: ‘Kleren met een verleden’. Hierbij help ik mensen in hun rouwproces door voor hen of samen met hen met de kleren van hun overledene troostitems te maken.
Daarnaast word ik helemaal gek van vrolijke stofjes, leuke hebbedingetjes, kleurrijke kleren, … en ontsprong het volgende idee: een webshop. Op deze webshop vind je enkel items die ecologisch verantwoord of gerecycleerd zijn. Er is niks leuker dan jong en oud te prikkelen in hun creativiteit en dit vind je terug in de workshops. En om het plaatje helemaal af te maken, kocht ik een oude retro caravan, knapte die volledig op en doopte haar tot: ‘De KnutselCaravan’. Na enkele jaren vrolijk rondtoeren met de KnutselCaravan is deze toe aan een vaste standplaats. Maar niet getreurd, deze heeft ze gevonden als fijne SneukelCaravan bij feestjes, kampjes en workshops naast mijn ateliertje in Munkzwalm.