Mynye Recycling

Mynye Recycling Creatief atelier voor jong en oud:
- Creatieve feestjes
- Troostgoed
- Allerhande workshops
- Kinderkampen Wie zit er achter Mynye Recycling?

Ik ben Evy, mama van 3 ontdekkingsreizigers die me elke dag weer nieuwe inspiratie geven. In 2005 studeerde ik af als opvoedster en na jaren werken in de sociale sector merkte ik dat mijn onuitputtelijk creatief ei niet helemaal gelegd werd. Dus startte ik in Oosterzele met een mini-ateliertje, een mini-tuintje, maxi- ideeën en een mobiele knutselcaravan. Ondertussen werk ik in een fijn atelier, e

en kei-leuke tuin met veel enthousiasme in het Zwalmse en heeft de knutselcaravan een vaste standplaats gekregen. Ik begeleid, en besmet, jong en oud met vele workshops, creatieve kinderkampen en feestjes. Daarnaast bied ik troost aan nabestaanden met Troost-goed. Hierbij maak ik uit kleren van overledene troostitems voor de nabestaande. Troost-goed ontstond jaren geleden uit mijn persoonlijk rouw-verhaal nadat ik mijn zussen verloor. Met hun kleren maakte ik troostitems voor mezelf en mijn kinderen. Na een extra opleiding als rouwconsulent mag ik nu ook mensen begeleiden in hun rouwproces. Een klein wistjedatje: Mynye is een samentrekking van letters uit de namen van mijn kinderen en de namen van mijn overleden zussen. Je spreekt het uit als Mini. En recycling slaat op het vele gebruik van herbruikbare materialen op kampen, in workshop en in mijn dagelijkse leven.

Adres

Astridstraat 30
Munkzwalm
9630

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Mynye Recycling nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Mynye Recycling:

Delen

Our Story

Ik ben Evy, fiere mama van 2 vrolijke dametjes en 1 olijk heertje en een beetje een gekke madam die verzot is op creatief bezig zijn. Gebeten door de naaimicrobe en met een heleboel creatieve ideeën, startte ik enkele jaren geleden met: ‘Kleren met een verleden’. Hierbij help ik mensen in hun rouwproces door voor hen of samen met hen met de kleren van hun overledene troostitems te maken.

Daarnaast word ik helemaal gek van vrolijke stofjes, leuke hebbedingetjes, kleurrijke kleren, … en ontsprong het volgende idee: een webshop. Op deze webshop vind je enkel items die ecologisch verantwoord of gerecycleerd zijn. Er is niks leuker dan jong en oud te prikkelen in hun creativiteit en dit vind je terug in de workshops. En om het plaatje helemaal af te maken, kocht ik een oude retro caravan, knapte die volledig op en doopte haar tot: ‘De KnutselCaravan’. Na enkele jaren vrolijk rondtoeren met de KnutselCaravan is deze toe aan een vaste standplaats. Maar niet getreurd, deze heeft ze gevonden als fijne SneukelCaravan bij feestjes, kampjes en workshops naast mijn ateliertje in Munkzwalm.