Concertzaak

Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

Concertzaak Mechelse muziekhub //

beluister livemuziek – ontdek nieuwe bands – repeteer in onze kraters De Concertzaak is een Mechelse concert- en eventsorganisatie.

Met onze events en concepten ondersteunen we de Mechelse muziekscene. Dit doen we onder andere door lokaal talent speelkansen te bieden, repetitieruimtes te verhuren en netwerkmomenten te organiseren. Op lange termijn ijveren we voor de uitbouw van een Mechels muziekcentrum op een vaste locatie in de stad. We willen zoveel mogelijk Mechelaars betrekken bij dit project. Ben je een Mechelaar? Heb je een hart voor muziek? Wil je jezelf engageren binnen de eigen stad? Laat ons dan iets weten! De Mechelse artiesten en wij kunnen alle hulp gebruiken.

Wodiwo op Moes tijdens Officiële IG van Maanrock ✊ Vanavond wodiwo (10/10) 👉 DE KELDR. Koop je ticket, ontdek WODIWO! 📸...
10/10/2026

Wodiwo op Moes tijdens Officiële IG van Maanrock ✊

Vanavond wodiwo (10/10) 👉 DE KELDR.
Koop je ticket, ontdek WODIWO!

📸 Jellyjoly

Right mind 🫶 Patches zorgt voor de ideale soundtrack vandaag 🍁 Uitkijken naar het debuutalbum! 3 december speelt ze same...
08/10/2026

Right mind 🫶 Patches zorgt voor de ideale soundtrack vandaag 🍁 Uitkijken naar het debuutalbum!

3 december speelt ze samen met Tin Fingers in De Club in Mechelen
👉 link in bio of concertzaak.be

lottelauwers op Oh La La La Festival ‘26
📸 Benjamin klikt
Concertzaak x Cultuurcentrum Mechelen

Hoe heerlijk was Lenny Lenny? 🙌Ook nog eens merci aan het fantastisch publiek en Elias voor de support 🫶📸 Nienke De Vos ...
07/10/2026

Hoe heerlijk was Lenny Lenny? 🙌

Ook nog eens merci aan het fantastisch publiek en Elias voor de support 🫶

📸 Nienke De Vos

06/10/2026
05/10/2026

dotdotdot 🌘🌗🌒

Tickets on sale now 🔥 Link in bio
21.11 w/ .wav + + Sidechain Turbo +
👉 concertzaak.be
👉 Skunked Out Sound

02/10/2026

Wat een release 🤘 Annihilist, het derde album van is sinds vandaag te horen 🙌

6.11 - live in Mechelen
Tickets & info 👉 concertzaak.be

+ meer 🙌 09.10 - Destroy Humanity10.10 - Wodiwo + Echo Mesh16.10 - Waste + Fe****io22.10 - Adja + Sorvina23.10 - Liesa V...
01/10/2026

+ meer 🙌

09.10 - Destroy Humanity
10.10 - Wodiwo + Echo Mesh
16.10 - Waste + Fe****io
22.10 - Adja + Sorvina
23.10 - Liesa Van der Aa



23.10 - Roxane Métayer ++
30.10 - Captain Kaiser + C’est Qui + De Defecte Gasten
30.10 - Witch P**s
31.10 - Germaine Sijstermans ++



Wodiwo tijdens Moes op Officiële IG van Maanrock

Lenny Lenny komt naar Mechelen en neemt mee: de geweldige Elias 🫶
28/09/2026

Lenny Lenny komt naar Mechelen en neemt mee: de geweldige Elias 🫶

26/05/2026

4,5 jaar geleden gaf Stijn deze rondleiding op het Douaneplein 🫶 Zaterdag opnieuw! Met updates, toekomstplannen en een blik achter de schermen

Adres

Mechelen
2800

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Concertzaak nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Concertzaak:

Snelkoppelingen

Delen