Moppentappers

Moppentappers Na de Tony Bell Tribute zijn Sven De Ridder, Brik Van Dyck en Fokke van der Meulen terug met een eerbetoon aan de mop en aan legendarische moppentappers.

VANAVOND MOPPENTAPPERS OP LINKEROEVER!
20/05/2022

VANAVOND MOPPENTAPPERS OP LINKEROEVER!

01/05/2020

De zorg editie van MADS! met Sven De Ridder Privè Brik van Dyck en Fokke van der Meulen

Adres

Mechelsesteenweg 187
Hove
2540

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Moppentappers nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Moppentappers:

Delen

Moppen aan de toog, een TONY BELL TRIBUTE

SVEN DE RIDDER, BRIK VAN DYCK en FOKKE VAN DER MEULEN dompelen je onder in de wereld van de koning van het moppentappen; TONY BELL.

Het drietal brengt 2x45 minuten met Fokke als moderator en Sven en Brik als de 2 hoofdrolspelers/vertellers. Je mag je verwachten aan leuke weetjes over de man en over de kunst van moppen tappen in het algemeen, sappige anekdotes, sketches en een interview met Tony Bell kenner en persoonlijke vriend Sven De Ridder. Heerlijk moppentappen op het podium of in café setting, alsof Tony zelf er weer bij is.

Idee en voorstelling geboren in comedy café THE JOKER en try outs werden gesmaakt door een publiek van 25 jaar tot 75 jaar! Ideaal om naar de podia te trekken en dit kan zowel als middagvoorstelling of als avondvoorstelling of beide.

Fokke van der Meulen is uitbater van comedycafé The Joker. Deze ingeweken Nederlander is liefhebber van humor in de breedste zin van het woord. Van Bill Hicks over Richard Pryor tot … jawel Tony Bell. Hij coacht eveneens verschillende top comedians tijdens hun loopbaan.