04/09/2025
๐๐๐๐
๐๐๐๐
We blijven met Knoflook verrassen, รฉn vernieuwen! Dit jaar kunnen jullie voor het eerst genieten van podiumkunsten bij Knofjong. Dit op zowel locatie Warandekapel als Hoeve De Heerlijkheid. De podiumkunsten zijn enkel te bezichtigen op zondag 14 september.
๐๐ง๐ง๐ ๐๐๐ง๐๐จ๐ซ๐ฉ๐ โ โ๐
๐ซ๐๐ ๐ฆ๐๐ง๐ญ.โ
Ik was gewoon op zoek naar mijn linker gedachte. Plots nam een stille zin het over. Nu beweegt alles, behalve mijn plan.
๐๐ฎ๐ง๐ ๐๐ข๐ญ๐ญ๐จ๐ฎ๐๐ค โ โ๐๐ ๐๐๐ซ๐๐ฌ๐ฉ๐จ๐ญโ (๐๐+)
Je liep er wellicht al eens voorbij, een werf. Wat leeft achter de hekken van een bouwwerf? Hoe komt zoโn plek tot leven? De โbouwwerfspotterโ vormt een kijkluik op dat theatrale gebeuren.
๐๐ข๐ซ๐ญ๐ก๐ ๐๐ฎ๐ช๐ฎ๐๐ฌ๐ง๐จ๐ฒ ๐๐ง ๐๐๐๐ง ๐๐ฅ๐จ๐ซ๐ข๐๐ฎ๐ฑ โ โ๐๐ข๐ฌ๐ฌ๐๐ง ๐ข๐ง ๐๐ฅ๐ข๐คโ (๐+)
Nova moet bij haar tante Palinga gaan wonen, in de viswinkel. Er ontstaat wrijving tussen de twee, ze zitten samen vast als vissen in blik. Kan de spanning tussen hen openbloeien naar een vriendschap?
๐๐๐ซ๐ฌ ๐๐ข๐ฆ๐ฉ๐ ๐๐ง ๐รฉ๐ฅ๐ข๐ง๐ ๐๐๐ซ๐ฆ๐๐ฎ๐ฅ๐๐ง โ๐๐ ๐๐๐๐ซโ (๐๐+)
โU begrijpt niets van vrouwen!โ Eรฉn weduwe, รฉรฉn schuldeiser, twee gekrenkte egoโs op ramkoers. Niemand die toegeeft. Lars en Cรฉline wagen zich aan โDe Beerโ, een eenakter van Russische schrijver Anton Tsjechov.
Benieuwd naar wat deze Knofjongers te bieden hebben? Kom het zien op zondag 14 september!
โโโโโโ
๐๐๐๐
๐๐๐๐