Atelier-ivb

Bellen Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

Atelier-ivb Exclusieve zilveren juwelen. Eigen creaties gemaakt in mijn atelier in Herentals. Workshops sieraden maken. Mijn grote passie: het maken van zilveren sieraden.

Wat ooit begon met grasduinen in allerhande boeken en tijdschriften, leidde tot experimenteren met verschillende edelsmeedtechnieken en het volgen van verschillende workshops en een opleiding goudsmid. Vandaag maak ik zilveren juwelen in mijn atelier in Herentals. Je kan enkele van mijn creaties op deze pagina terugvinden. Elk stuk is met de hand gemaakt. Zin om zelf aan de slag te gaan? In een workshop bepaal je zelf wat je maakt: een hanger, oorbellen of een ring. Je gaat aan de slag met een zilverplaatje dat je bewerkt tot een echt juweel. Je kan ook kiezen om te gieten in sepia. Diegene die liever het 'lot' de vorm van het juweel laat bepalen, kan ook gieten in water... Als er gesoldeerd moet worden, mag je dit zelf doen, maar dit hoeft niet. Een workshop duurt 3 tot 4 uren. Kom je graag een kijkje nemen. Laat het me zeker weten! Op zoek naar een leuk geschenk of een originele cadeaubon, ook dan kan je terecht in mijn atelier.

Adres

Herenthoutseweg 114
Herentals
2200

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Atelier-ivb nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Atelier-ivb:

Snelkoppelingen

Delen