21/09/2026
We tellen de dagen af...
Want vrijdag zijn we terug. En hoe!
Dan toveren we de Gallifortlei voor één avond om in de Gallifeestlei. 1 avond, 1 straat, 3 café's, 3 DJ's, en vooral jullie.
Dit kan je verwachten:
In Bar Kotee staat DJ Oldfool@thecontrols achter de draaitafels. Om zijn eigen woorden te gebruiken: "Funky Fevers, Afro Grooves, Soulfood & Cocktail Boogies uit alle windstreken." Hoppa, dat gaat swingen.
In de Volksvriend staat het dynamic duo Jules & Lou. Die hebben in juni onze Barbuur in café De Gust al eens opgewarmd en waren zo goed dat ze nu gewoon de hele avond de dansvloer mogen vullen. We weten gewoon dat het goed gaat zijn.
En in Elisa's Bar & Bites gaat het dak er helemaal af met de beste house, techno, acid en andere danceshizzle door DJ Makoekis. Ze weet als geen ander hoe de energie op te bouwen en de dansvloer in vuur en vlam te zetten.
Geef nu toe, dat wordt toch gewoon weer een waanzinnige avond!
Dus, wij tellen af, naar vrijdag, naar jullie.
Tot dan, jullie Barburen, Ken, Ilse, Roxanne & Tim.