06/05/2026
Prvosvibanjsko jutro u Mostaru i ove je godine zapčelo uz zvuke naše glazbe🎺
Već u ranim jutarnjim satima, prošli smo ulicama grada budeći Mostar poznatim melodijama i donoseći dobro raspoloženje svima koje smo susreli.
Korak po korak, kroz poznate ulice i uz nasmijana lica koja nas svake godine iznova dočekuju.
Iza nas su kilometri, rano ustajanje i zahtjevna ruta, ali uz zajedništvo, energiju i ljubav prema glazbi – ništa nije teško.🎶❤️
Ponosni smo što nastavljamo tradiciju koja godinama povezuje generacije i unosi radost u naš grad.
Hvala bljesak.info i hercegovina.info na fotografijama 📸