Clicky

Ukrainians of Staten Island

Ukrainians of Staten Island Українці Статен Айленду - велика та дружня громада. Приєднуйтесь до нас! Український Фестиваль проходить кожного року в першу неділю червня на подвір'ї української греко-католицької церкви Пресвятої Трійці.
Програма включає чудеса української кухні, захоплюючий концерт, музику, танці, ігри та розваги для дітей.

Don't miss your chance to taste delicious Ukrainian food and drink, watch Ukrainian folk arts concert, enjoy traditional music and join the dance floor.

Operating as usual

Слава Ісусу Христу!!!Дорогі парафіяни, брати і сестри по вірі!       Свічка у церковній традиції символізує Світло Правд...
12/06/2021
Light a candle

Слава Ісусу Христу!!!

Дорогі парафіяни, брати і сестри по вірі!

Свічка у церковній традиції символізує Світло Правди, Світло мудрості, Світло Єванелія, що перемагає темряву гріха. Це символічна жертва, яку приносимо Богу.
Церковні свічки символічно виражають вчення Церкви, наприклад, три свічки представляють Трійцю, а сім свічок — сім святих дарів. Свічки по обидва боки від хреста на вівтарі означають двоїсту природу Христа, людську й божественну.
Запалена свічка означає також прохання, звернене до Господа, про якісь особливі ласки, про благословення і захист. Як правило, запалюючи свічку, ми залишаємо невеличкий внесок – це наша маленька особиста пожертва, яка покликана нагадувати нам, що кожна молитва, кожне прохання про допомогу Господа повинне супроводжуватися і справами. Залишаючи пожертву, ми позбавляємо себе чогось, віддаючи це Господу. Але, зрозуміло, ми запалюємо свічку і залишаємо пожертву не в обмін на отримання благодаті, — яка у багато разів перевищує і наші очікування, і наші пожертви, — а на знак нашої надії на Господа, на знак нашого шанування Пресвятої Діви Марії і святих, до заступництва яких ми звертаємось. Ласки, які дає нам Господь, багаторазово перевершують те, про що ми просимо, — хоча іноді це стає очевидним не відразу.
Різні лампадки факели використовували в перші віки християнства під час Богослужіння. Пізніше з'явилися воскові а зараз маємо LED свічки які не коптять церкву і є пожежобезпечні.
Запалюючи свічку перед образом, ми супроводжуємо цей жест молитвою до Господа або Богородиці і всіх святих. Але дуже часто ми чи наші родичі чи друзі потребують молитви коли ми не в храмі і запалити свічку не маємо можливості.
У нашій церкві тепер ви маєте можливість дистанційно, через свій смартфон, запалити LED свічку у своєму намірі під копією Ікони Матері Божої Зарваницької і молитися чи то в дорозі в автобусі чи за кермом, чи на роботі чи вдома чи у відпустці на іншому континенті.
Запамятайте що запалюючи свічку, ми ніби залишаємо її на знак нашої молитовної присутності у храмі!
Коли ви зіскануєте своїм телефоном цей QR code ви потрапите на сторінку нашої церкви. Збережіть собі цю сторінку на телефон. З неї також можна скласти і пожертву на нашу церкву з будь-якого куточку світу!!!

Для цього:
1. Перейдіть за цим посиланням: https://lightsafecandle.com/churches/196
2. Щоб скласти пожертву натисніть кнопку Donate Church
2a. Відкриється вікно Select Donate Amount. В лінійці Amount ви пишете бажану суму пожертви, наприклад 20.
2b. Натисніть виділену кнопку Enter Donate Amount.
3. Щоб запалити одну або кілька свічок виберіть їх розташування на схемі свічника натиснувши на вибране кільце. Ціна свічки $5 і горітиме протягом 3 годин.
4. Натисніть PROCEED TO CHECK OUT.
5. В новому вікні виберіть зручну для вас форму оплати.
ЛЕД свічку перед копією Ікони Матері Божої Зарваницької можна запалити і тут у церкві. Потрібно, підійшовши до свічника і склавши пожертву $5 в цю щілину натиснути кнопку на свічнику.
Дякуємо вам за вашу жертовність!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Light Safe Candle is dedicated to serve the community of churches and church service with improving safety and finances. This is the ultimate solution to help churches improve safety from fire and other damages related to open fire candle station on the building by providing safe low voltage LED lig...

З попередніх фестивалів. І я там був, мед пиво пив))
05/12/2019

З попередніх фестивалів.
І я там був, мед пиво пив))

Традиційно в першу неділю Червня відбудеться 8ий Український Фестиваль на Staten Island! Чи ви вже встигли полюбити нашф...
05/07/2019

Традиційно в першу неділю Червня відбудеться 8ий Український Фестиваль на Staten Island! Чи ви вже встигли полюбити нашфестиваль , чи вас ще чекає відкриття цього унікального дійства- господарі і орґанізатори чекають на вас
2 червня, в неділю.
Адреса: 288 Vanderbilt Ave. Staten Island, NY 10304. Можете почати із відвідання Служби Божої о 10 ранку в Церкві Святої Трійці. Початок фестивалю о 13:00.

As always, first Sunday of June- 6/2/19 - there will be another amazing event- traditional kitchen, warm atmosphere, sparkling entertainment, dance and fun for all!

НАС ВЕСЕЛО,У НАС СМАЧНО,У НАС ПО РОДИННОМУ ЗАТИШНО І ЩИРО, У НАС НАЙКРАЩА ЗАБАВА І НАЙКРАЩІ ГОСТІ ПРИХОДьТЕ НЕ ПОЖАЛІЄТЕ! ЛАСКАВО ПРОСИМО!

08/24/2018

Як завжди буде весело і затишно на зеленій галявині біля украінської церкви !
Чекаємо всіх:))

ЩО ТАКЕ ПІКНІК НА САТЕН АЙЛЕНДІ
08/10/2018

ЩО ТАКЕ ПІКНІК НА САТЕН АЙЛЕНДІ

08/10/2018
7-ий Український Фестиваль! З кожним роком все краще! До зустрічі в 2019!
06/04/2018

7-ий Український Фестиваль! З кожним роком все краще! До зустрічі в 2019!

7-ий Український Фестиваль! З кожним роком все краще! До зустрічі в 2019!
06/04/2018

7-ий Український Фестиваль! З кожним роком все краще! До зустрічі в 2019!

З кожним роком все краще! До зустрічі в 2019!
06/04/2018

З кожним роком все краще! До зустрічі в 2019!

05/30/2018
05/28/2018

As always, first Sunday of June- 6/2/19 - there will be another amazing event- traditional kitchen, warm atmosphere, sparkling entertainment, dance and fun for all!

Photos from Ukrainians of Staten Island's post
05/24/2018

Photos from Ukrainians of Staten Island's post

As always, first Sunday of June- 6/3/18 - there will be another amazing event- traditional kitchen, warm atmosphere,   s...
05/24/2018

As always, first Sunday of June- 6/3/18 - there will be another amazing event- traditional kitchen, warm atmosphere, sparkling entertainment, dance and fun for all!

05/24/2018
08/27/2017

Hова сценa - Статен Айленд українська галявина готується до свята:) Pозкішне бочкове пиво вариться !

Україна святкує свій 26й ювілей Завтра і ми на Статен- Айленді будемо святкувати незалежність України , до захисту якої ...
08/27/2017
Парад Незалежності України. 24 серпня 2017

Україна святкує свій 26й ювілей
Завтра і ми на Статен- Айленді будемо святкувати незалежність України , до захисту якої доклалися і ми із вашою допомогою. Чекаємо на вас, приєднуйтесь. Буде як завжди- найкраще
Слава Україні !
Дуже хвилююче відео! Гордість за Україну і її захисників. Хлопці -красиві, світлі! Союзники зробили стейтмент - вони з нами. Будьмо і ми із нашими земляками в біді і в радості!
https://www.youtube.com/watch?v=50Uc7Ud9p7c

У День Незалежності України Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко прийняв урочистий Парад військ, який пройшов централь...

З нагоди 26-ї річниці НЕЗАЛЕЖНОСТИ УКРАЇНИ волонтерська спілка Стейтен-Айленду проводить 2-ий щорічний БЛАГОДІЙНИЙ ПІКНІ...
08/14/2017

З нагоди 26-ї річниці НЕЗАЛЕЖНОСТИ УКРАЇНИ волонтерська спілка Стейтен-Айленду проводить 2-ий щорічний БЛАГОДІЙНИЙ ПІКНІК.

Подія відбудеться в неділю 27 серпня з 12 до 20 год на галявині біля церкви Святої Трійці за адресою 288 Vanderbilt Ave Staten Island NY .
Приходьте і пізнайте справжню українську гостинність, чудову культурно-розважальну програму, пориньте в теплу родинну атмосферу притаманну тільки Стейтен-Айлендським фестивалям. Вас чекають смачні українскі страви, прохолодні та ''гарячі'' напої, чудові призи, лотереї, конкурси та аукціони.
Вхід вільний, пожертви добровільні
Усі зібрані кошти підуть на допомогу захисникам України , пораненим та сім'ям полеглих героїв.
Запрошуємо до участі вендорів та спонсорів.Чудова нагода допомагаючи Україні прорекламувати та реалізувати ваші послуги та товари.

Address

New York, NY

Opening Hours

Monday 9am - 10am
Tuesday 9am - 10am
Wednesday 9am - 10am
Thursday 9am - 10am
Friday 9am - 10am
Saturday 9am - 10am
Sunday 9am - 8pm

Website

facebook.com

Products

Pirogi, potato pancakes, stuffed cabbage, songs and dances, Ukrainian live music and DJ

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Ukrainians of Staten Island posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Ukrainians of Staten Island:

Videos

Nearby arts & entertainment


Other New York arts & entertainment

Show All

Comments

Two Jewish kids with big hearts and very smart brains,of course, created a website where people around the world can list their properties to host Ukrainian refugees. Avi Schiffmann and Marco Burstein were moved by the plight of Ukrainians fleeing Russians' aggression so in three days and two nights they built a safe haven for Ukrainian women and children. If you have extra room to spare, you can list your property here
God Bless Ukraine. How can Staten Islanders help?
Музичний гурт “Soloway Band”. Пропонуємо вашій увазі музичне оформлення на весілля, день народження, фестиваль чи українську забаву. Тільки живий звук і найкращий репертуар. Працюємо по всіх Штатах та Канаді.
Промо: [https://youtu.be/96cl7v_PCgU](https://youtu.be/96cl7v_PCgU?fbclid=IwAR0basnaqQqDXFPEA29nfS_AVwOGyXCJ3ubPCrkrSyje8l_FyYx7eTcT8TE)
Facebook: [https://m.facebook.com/solowayband/](https://m.facebook.com/solowayband/)
Instagram: [https://www.instagram.com/solowayband](https://www.instagram.com/solowayband?fbclid=IwAR1h6BqHEon0KRz3ZpySNNMSXCVX2UW9D_4fppJtAOYE48ebSJ9lzxcl3ck)
Soloway Band: LIVE Ukrainian band.
📍 Based in Philadelphia, PA.
Book us for live music for weddings, birthdays, festivals, parties, and any event you want! We deliver live music with Ukrainian and English repertoire.
All States and Canada.
XMA Header Image
Live Music Band "Soloway" | Кавер група "Soloway" | Cover Band (PROMO 2018)
youtube.com
Гурт “Soloway Band” місто Філадельфія. Пропонуємо вашій увазі музичний супровід на весілля, день народження, фестиваль чи українську забаву. Тільки живий звук і найкращий репертуар.
Промо: [https://youtu.be/96cl7v_PCgU](https://youtu.be/96cl7v_PCgU?fbclid=IwAR0basnaqQqDXFPEA29nfS_AVwOGyXCJ3ubPCrkrSyje8l_FyYx7eTcT8TE)
Facebook: [https://m.facebook.com/solowayband/](https://m.facebook.com/solowayband/)
Instagram: [https://www.instagram.com/solowayband](https://www.instagram.com/solowayband?fbclid=IwAR1h6BqHEon0KRz3ZpySNNMSXCVX2UW9D_4fppJtAOYE48ebSJ9lzxcl3ck)
x

Other New York arts & entertainment (show all)

Moka's on line store Ceylon Studios Dock Street Bay Studio Tattoo and Piercing Wagner College Theatre Wagner College Stadium Make Me Take Me Staten Island FireWork S.I. Riverside Opera Company Adiccion bar Bernie the Ultimate Children's  Magician Joe Flowers Talent Management ETG Book Cafe Minthorne Street Universal Temple of the Arts