27/04/2022
30 років!!!
Класний вік, мені подобається!🖤
Вік, в якому любиш себе, приймаєш себе, кайфуєш від життя і готовий мінятися, щоб жити своє життя ще краще!
Мій день народження завжди поєднував в собі і радість, і сум!
Радість, бо немає нічого ціннішого в світі ніж життя, яке мені подарували мені мої батьки🤍 Крім того я народилася на Великдень!
Сум, бо 26 квітня 1986 року сталася жахлива трагедія, яка сколихнула весь світ! І кожного року, ми пам‘ятаємо, і кожного року у нас на вустах… Чорнобиль💔
Зараз наша країна переживає іншу трагедію… війну. А ми продовжуємо жити, я продовжую жити!🙏