06/03/2024
Я рік не була вдома. Ніяк не привчу себе робити фото. Такі потрібні, щоб передивлятися, і ставало добре на душі. За тиждень вдома, хотіла не так полікувати зуби, як побачити рідних людей. Майже з усіма вдалося зустрітися. Якби не підтопило стіну в квартирі, було б краще. Столиця не хотіла відпускати, натяк зрозуміла. Треба їхати знов, хоча б на зустрічі, які не відбулися. Тиждень вдома, 2,5 дні в Києві - надзвичайно мало. Але це найдовша розлука з малою. І вже дуже сильно сумуємо одна за одною. Вдома є вдома, вдома найкращі, найкрасивіші, найпривітніші люди. Україна навіть під час війни — красива, мужня і сильна. Люблю вас, мої люди. Міцно обіймаю і завжди вам рада❤️ #Україна #дім #київ #люди #старкон