dusha

dusha aromanakit, eterična olja in drugi dushni zakladki Vsaka zapestnica je unikatna in ročno narejena z veliko ljubezni, posebej zate. S.

Ta stran je nastala zato, da lahko tudi ti pobliže spoznaš ta čudovit dišeči svet eteričnih olj, aromazapestnic in ostalih čarovnij, ki prebivajo v moji duši. Vsebuje poldrage kamne ali kristale, ki te bodo na različne načine podprli v tvojem življenju. Vsak kristal ali poldragi kamen nosi svojo vibracijo in zdravilne lastnosti, prav tako pa pravijo, da izbere tudi sam svojega lastnika. Zato izber

i tistega ki te najbolj pokliče, ne glede na napis ali namen. Tudi če kupuješ za nekoga drugega zaupaj svojemu občutku. Zapestnico lahko jo uporabljaš kot aromanakit, kar pomeni, da nanjo nakapljaš svoje najljubše eterično olje, ki te bo še dodatno podprlo na tvoji poti, poleg tega pa boš omamno dišal še cel dan. Tvoja duša točno ve katera je prava - zaupaj ji!

​P. Z nakupom zapestnice boš tudi dobrodelen! 1 € od vsake zapestnice bo namenjen Lunini vili, inštitutu za zaščito otrok, ki nudi brezplačno pomoč najmlajšim dušicam, ki so preživele najhujše preizkušnje. Za nakup mi piši v ZS ali na [email protected]

Ta trenutek je vse kar imaš in iz njega se rojeva tvoja prihodnost ... ZAČUTI GA Z VSEMI SVOJIMI ČUTI!
18/04/2023

Ta trenutek je vse kar imaš in iz njega se rojeva tvoja prihodnost ... ZAČUTI GA Z VSEMI SVOJIMI ČUTI!

Ne, vision board ni nujno najboljši način za uresničevanje tvojih sanj, pa čeprav je to eden bolj popularnih in opevanih...
17/04/2023

Ne, vision board ni nujno najboljši način za uresničevanje tvojih sanj, pa čeprav je to eden bolj popularnih in opevanih orodij. 🙃
No, zame osebno je zagotovo eden boljših. Sem specifični manifestor po human designu in ko razmišljam o svojih ciljih res vidim vse podrobnosti.🧐

Še ti preveri v svojem grafu preveri ali si specifični ali nespecifični manifestor in ugotovi kakšen je tvoj optimalni način za manifestiranje tistega, kar si najbolj želiš.

Upor, slabo počutje, stari vzorci... vse to se lahko pojavi, ko smo na točki preboja v novo realnost, novo verzijo sebe....
05/04/2023

Upor, slabo počutje, stari vzorci... vse to se lahko pojavi, ko smo na točki preboja v novo realnost, novo verzijo sebe. Velikokrat pa jih vzamemo kot dokaz, da neka stvar ni prava za nas, pa čeprav temu ni nujno tako. Ne samo, da se vprašaš "Ali bom v tem uživala?", vprašaj se tudi "Ali bom uživala, ko bo narejeno?". Če je odgovor na katerokoli vprašanje JA, potem stori to.

Maš to draga moja. 💪

𝗦𝗮𝗺𝗼 𝘀̌𝗲 𝗱𝗮𝗻𝗲𝘀 𝗶𝗺𝗮𝘀̌ 𝗕𝗢𝗚𝗢 𝗽𝗿𝗶𝗹𝗼𝘇̌𝗻𝗼𝘀𝘁 - kupiš eno olje, druega dobiš zastonj. Nekaj parčkov je že razprodanih zato res p...
31/03/2023

𝗦𝗮𝗺𝗼 𝘀̌𝗲 𝗱𝗮𝗻𝗲𝘀 𝗶𝗺𝗮𝘀̌ 𝗕𝗢𝗚𝗢 𝗽𝗿𝗶𝗹𝗼𝘇̌𝗻𝗼𝘀𝘁 - kupiš eno olje, druega dobiš zastonj.
Nekaj parčkov je že razprodanih zato res pohiti, če te je kateri poklical. :)

Če imaš kakršno koli težavo, ne veš kako naročiti ali imaš kakšno drugo vprašanje, mi pa le napiši. :)

𝗞𝗼 𝗽𝗼𝘇𝗻𝗮𝘀̌ 𝘀𝘃𝗼𝗷𝗼 𝗮𝘃𝘁𝗼𝗿𝗶𝘁𝗲𝘁𝗼 𝗹𝗮𝗵𝗸𝗼 𝗹𝗮𝘇̌𝗷𝗲 𝘀𝗽𝗿𝗲𝗷𝗲𝗺𝗮𝘀̌ 𝗼𝗱𝗹𝗼𝗰̌𝗶𝘁𝘃𝗲. Zapomni si - tvoj um nikoli ni tvoja notranja avtoriteta...
30/03/2023

𝗞𝗼 𝗽𝗼𝘇𝗻𝗮𝘀̌ 𝘀𝘃𝗼𝗷𝗼 𝗮𝘃𝘁𝗼𝗿𝗶𝘁𝗲𝘁𝗼 𝗹𝗮𝗵𝗸𝗼 𝗹𝗮𝘇̌𝗷𝗲 𝘀𝗽𝗿𝗲𝗷𝗲𝗺𝗮𝘀̌ 𝗼𝗱𝗹𝗼𝗰̌𝗶𝘁𝘃𝗲.
Zapomni si - tvoj um nikoli ni tvoja notranja avtoriteta, pa čeprav smo naučeni, da moramo odločitve sprejemati razumsko.

Moja avtoriteta je vranica, zato moram pri odločitvah poslušati svojo intiucijo. In res že celo življenje to opažam - v trenutku vem ali je stvar prava zame ali ne, pa čeprav tega ne znam razumsko razložiti. Enostavno vem. In kolikokrat sem se že v življenju presekirala, ker "ne sprejemam odločitev na pravi način", ker sem morda preveč impulzivna, preveč zaupam občutku. Dokler mi human design ni na nek način dal dovoljenja, da se odločam na način, za katerega že celo življenje čutim, da je pravi zame. :)

Kaj pa je tvoja avtoriteta?👇

Centri v human designu so podobni čakram - vsak nosi svojo energijo. Na svojem grafu poglej katere centre imaš definiran...
29/03/2023

Centri v human designu so podobni čakram - vsak nosi svojo energijo. Na svojem grafu poglej katere centre imaš definirane in katere definirane, ter v objavi preveri kaj to pomeni. :)

P.S. Več o posameznih centrih ti povem v naslednjih dneh v storyih.👇

Eterična olja so lahko res krasna podpora pred, med in po porodu.🤰 Tebi, očku, pa tudi osebju v porodni sobi. Jaz sem ji...
27/03/2023

Eterična olja so lahko res krasna podpora pred, med in po porodu.🤰 Tebi, očku, pa tudi osebju v porodni sobi.

Jaz sem jih uporabljala v vseh fazah nosečnosti in poroda, seveda po navodilih, zdravi pameti in svojem notranjem glasu. Določena olja so v času nosečnosti močno odsvetovana, npr. mira in muškatna kadulja, ti pa lahko toliko bolj prav pridejo pri porodu. :)

Nekaj receptov za mešanice sem dobila v porodnišnici (zmešaš sam ali ti pripravijo v lekarni), nekaj mi jih je dala moja draga Sercer .

Kako boš danes prebudila intimnost v odnosu s seboj?🫶
26/03/2023

Kako boš danes prebudila intimnost v odnosu s seboj?🫶

𝗠𝗢𝗝𝗔 𝗣𝗢𝗥𝗢𝗗𝗡𝗔 𝗭𝗚𝗢𝗗𝗕𝗔 𝟯/𝟯“Lahko potipaš glavico, se že krona,” mi reče babica. Nekako se mi uspe premakniti ravno toliko, ...
25/03/2023

𝗠𝗢𝗝𝗔 𝗣𝗢𝗥𝗢𝗗𝗡𝗔 𝗭𝗚𝗢𝗗𝗕𝗔 𝟯/𝟯

“Lahko potipaš glavico, se že krona,” mi reče babica. Nekako se mi uspe premakniti ravno toliko, da lahko z roko zatipam nekaj, kar tudi slučajno ni bilo podobno glavici. Seveda - gospodič je še pančkal v plodovih ovojih, in občutek je bil bolj podoben želatinasti vrečki kot čemerkoli drugem.


Vem, da me od srečanja z malim princem loči le še nekaj trenutkov, babica me spodbuja, Jure me drži za roko, jaz pa čutim, da me nekaj drži nazaj. Kot da se ne morem 100 % predati. Zaznam ga - strah. Strah, da bom raztrgana.
Babica me zelo dobro prebere, me spodbudi, da popravim položaj “Sedaj si v položaju, ko se zagotovo ne boš raztrgala. V redu je, lahko spustiš.” reče. Njene besede me pomirijo in res dam od sebe tisto najbolj živalsko energijo, ki jo premorem.

“Tukaj je, tukaj je!” zaslišim in babica mi pod vodo, med nogami poda bitje, ki sem ga čakala celo življenje. Dvignem ga iz vode, ga močno stisnem k sebi, on pa odpre oči, me pogleda in se odkašlja. Ja, odkašlja. :D Svet se ustavi, jaz pa zrem v to bitje, hlipam in tiho govorim “Tukaj si, tukaj si, tukaj si.”👶 In v naslednji sekundi: “Zakaj pa ne joka??” Babica me mirno pogleda “Ni mu treba, imela sta zelo lep porod.” :)
Rees sva ga imela! Prelep, točno tak kot je moral biti.

In tako sem postala mami, ki danes neskončno hvaležno praznuje svoj prvi materinski dan. 🥰

Hvaležno in ponosno, po drugi strani pa zgubljeno kot še nikoli. Ampak hej - Vsaka ženska, se malo izgubi, ko postane mama. Ampak to je ok, mame vedno vemo, kje najti izgubljene stvari. :)

Upam, da si tudi ti ponosna draga moja. In nič hudega, če si tudi ti malo izgubljena.

𝗭̌𝗲𝗹𝗶𝗺 𝗽𝗿𝗲𝗹𝗲𝗽 𝗱𝗮𝗻, 𝗰̌𝗲 𝘀𝗶 𝗺𝗮𝗺𝗶𝗰𝗮 𝗮𝗹𝗶 𝗻𝗲. 𝗩 𝘃𝘀𝗮𝗸𝗲𝗺 𝗽𝗿𝗶𝗺𝗲𝗿𝘂 𝘀𝗶 𝗸𝗿𝗮𝗹𝗷𝗶𝗰𝗮.👸

𝗥𝗘𝗙𝗟𝗘𝗞𝗧𝗢𝗥, ti vase črpaš energijo iz okolice in jo kot ogledalo reflektiraš nazaj. Zelo dobro čutiš in opaziš, kaj se do...
23/03/2023

𝗥𝗘𝗙𝗟𝗘𝗞𝗧𝗢𝗥, ti vase črpaš energijo iz okolice in jo kot ogledalo reflektiraš nazaj. Zelo dobro čutiš in opaziš, kaj se dogaja zdaj, zato lahko napoveš kaj se bo zgodilo v prihodnosti. Zaupaj si, imaš ogromno modrosti!

Slovarček HUMAN DESIGN-a
22/03/2023

Slovarček HUMAN DESIGN-a

Kaj pa tebi najbolj pomaga, da se pomiriš?
21/03/2023

Kaj pa tebi najbolj pomaga, da se pomiriš?

Address

Ljubljana
1000

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when dusha posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Establishment

Send a message to dusha:

Share