09/06/2026
Cândva mi-am dat seama că oamenii imită comportamente, în loc să asculte cuvinte!
Așa că, dacă vrei să știi dacă ești pe drumul cel bun, vezi ce oameni ai în jurul tău!
Cea mai bună variantă este să fii cel “mai slab din încăpere”, altfel, riscul e mare să imiți comportamente dăunătoare!
Putem schimba lumea, începând cu noi si cu copiii noștri!
Tot ce avem de făcut este să fim așa cm am vrea să fie ei, când devin adulți!
Cine a zis că există ceva simplu in această viață?
Vă pup, suflete dragi!
@
sindromulCeSaFac