22/03/2026
Świętujemy artystyczny sukces Asi!
Nasza uczennica, Asia Żak wzięła udział w XXII Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
W ramach pracy konkursowej wykonała samodzielnie, wg własnego pomysłu obraz akwarelą pt. ,,Każde życie jest ważne!".
Jej praca spotkała się ze wspaniałym odbiorem i Asia zajęła 3 miejsce spośród prac nadesłanych z całego kraju! 🏆🎊🎉🎆🎇
Jestem bardzo szczęśliwa, wzruszona i gratuluję Asi z całego serca! Asia jest niezwykle dojrzałą uczennicą szkoły podstawowej, a jej rysunki i obrazy są pięknym odbiciem jej duszy, konsekwentną drogą pracy nad własnym charakterem, dyscypliną i szczerym zachwytem nad pięknem świata.
Umiejętność bycia wdzięcznym i dostrzeganiem tego co dobre oraz miłość do wybranej dziedziny to nie są rzeczy oczywiste, łatwe i spotykane często, a Asia jeszcze będąc dzieckiem już tego wszystkiego doświadcza! Wierzę, że dzięki sztuce, którą tworzy Asia ten świat staje się pekniejszym i lepszym miejscem i jestem dumna, że mogę ją wspierać na tej drodze dokładając małą cegiełkę - edukację artystyczną. 🎨🖼
Zawsze jestem wzruszona, kiedy w wyniku naszego spotkania na drodze rodzi się piękno i to nie tylko w dziedzinie rysunku i malarstwa, ale we wszystkich obszarach życia.
Asiu jeszcze raz ogromne gratulacje i trzymam kciuki za Twoją dalszą drogę, żebyś odnosiła wielkie sukcesy w świecie, a przy tym zawsze pozostała sobą! 🤗🥰❤️❤️❤️
Załączam zdjęcia Asi, jej obrazu oraz urywek z uroczystej gali i wręczenia nagród.