Takie To Miłe

Takie To Miłe Z miłości i dla Miłości! Taka jest praca zespołu Takie To Miłe - praca, która jest jednocześnie pasją.

Tworzymy DEKORACJE ŚLUBNE I WESELNE - tak, jak sobie wymarzycie.

Pink Wedding! 💕
15/02/2024

Pink Wedding! 💕





Happy Valentine's Day! ❤️❤️
14/02/2024

Happy Valentine's Day! ❤️❤️


🤍💙Justyna 🧡 galimatias  etc    kikka
30/01/2024

🤍💙

Justyna 🧡

galimatias
etc


kikka

Beautiful Bride 🧡Aneta 🧡  😍😍
25/01/2024

Beautiful Bride 🧡

Aneta 🧡

😍😍

Nowy Rok! Czas najwyższy troszkę tu wrócić 🥰🧡 Troszkę, bo to już inna forma "bycia tutaj". Spokojniejsza, pełna wspomnie...
11/01/2024

Nowy Rok!
Czas najwyższy troszkę tu wrócić 🥰🧡 Troszkę, bo to już inna forma "bycia tutaj". Spokojniejsza, pełna wspomnień, taka od czasu do czasu, dająca Wam (mam nadzieję) dawkę inspiracji i część naszej wiedzy.
Ja się stęskniłam, a Wy? Troszkę? 🙃

Nasza działalność się kończy, ale przed nami jeszcze 2 wesela w tym roku i dużo piękna na fotografiach, którym chcę się z Wami podzielić! 💕

A więc odejdziemy powoli, nie opuszczając Was nagle, bo TAKIE TO MIŁE być tutaj 🥰 Ale też nie będziemy tu stale i często, bo już żyćko jest gdzie indziej 😄 Choć troszkę serca nadal tutaj 🧡

Miejcie piękny rok! ✨️

fot.
etc
kikka



/BARDZO WAŻNE/ 🤍Moi Mili!Nigdy nie będzie dobrego momentu, żeby Wam to ogłosić, więc napiszę krótko:--> NIE DZIAŁAMY W 2...
05/09/2023

/BARDZO WAŻNE/ 🤍

Moi Mili!

Nigdy nie będzie dobrego momentu, żeby Wam to ogłosić, więc napiszę krótko:

--> NIE DZIAŁAMY W 2024 ROKU.

Czas na zmiany, na nowe wyzwania, nowy zawód 🧡

Czy to koniec na zawsze? Być może tak, być może nie. Zobaczymy, co czas pokaże 😉 W przyszłym roku co nieco jeszcze zrobimy, więc stąd nie znikam!
No i te zdjęcia! Od przezdolnych fotografów.. Tymi efektami pracy tegorocznej i z poprzednich lat chcę się tu jeszcze z Wami dzielić! A czy Wy chcecie? Instagramowy "Pinterest" Takie To Miłe? Poinspirujecie się jeszcze? ❤️ Trudno będzie całkiem stąd zniknąć, pobędę tu jeszcze z Wami trochę 🥰

Kończę karierę jak niektórzy sportowcy, w tym bardzo dobrym dla firmy, a nie złym momencie 🙂 Dlatego to szalone, trudne i może jakoś piękne jednocześnie? Życie jest jedno, więc możemy próbować, zmieniać, podejmować się zupełnie nowych wyzwań!
Zapuszczam włosy, zmieniam pracę i nie mam wielkiego planu, niech się dzieje życie! 😁

Kocham te dekoracje całym serduchem, a w chwilach zmęczenia nienawidzę 😅
Przeżywam smutek i ulgę - bo pamiętajcie, że praca Waszych dekoratorów to naprawdę ciężka praca! Doceniajcie 🧡

Będzie jeszcze wiele postów podsumowującym, kończących, sentymentalnych 🙈❤️

A dziś zostawiam Was z tą wiadomoscią, dziękując za wszystko!
I przepraszając ogromnie tych, którzy czekali na współpracę z nami ❤️

Pamiętajcie, że nie uciekamy od razu! Prawie do końca października mamy bardzo intensywny sezon 😍😍

Dobrego dnia Kochani! 🌸

Ściskam,
Zuza

fot.

I spełniło się moje marzenie o udekorowaniu ślubu na dachu z pięknym widokiem! 💕 I to jeszcze na mój ukochany Kraków!Asi...
30/08/2023

I spełniło się moje marzenie o udekorowaniu ślubu na dachu z pięknym widokiem! 💕 I to jeszcze na mój ukochany Kraków!

Asiu i Maćku, dziękuję za podjęcie tego pięknego ryzyka! (bo 10. czerwca było deszczowo!) 😁🧡

foto:
miejsce:

21/08/2023

Dziś temat z cyklu 👇

💫 Jedzenie na stołach 💫

Zimna płyta na stole to must have polskich wesel. Na szczęście coraz więcej Par Młodych zastanawia się, czy aby na pewno warto wystawiać jedzenie na stoły?
Z pewnością usłyszycie mnóstwo komentarzy w stylu
🥸 "gościom nie będzie się chciało wstać po jedzenie, jeśli będzie na osobnym stole"
🥸"Kto to widział żeby zimna płyta nie była na wyciągnięcie ręki!"

No słuchajcie - na parkiet czy do toalety też trzeba podejść. Na papierosa również. Na weselach jest tyle jedzenia, że gościom dobrze zrobi, jak wstaną na chwilę od stołu i się poruszają 😉

A ja Was teraz spróbuję przekonać, że WARTO postawić zimną płytę na osobnym stole:

🥣 Jedzenie jest dłużej świeże, bo nie leży całą noc na stole tylko jest dokładane na bieżąco.

🥣 Jest zachowana dużo większa higiena - wyobraźcie sobie, że przez kilkanaście godzin ktoś cały czas mówi nad jedzeniem, które będziecie jeść, albo coś komuś wpadnie, czegoś dotknie, włoży z powrotem itd.

🥣 Nie marnuje się tyle jedzenia - często to, co było wystawione na stołach i nie zostało zjedzone jest wyrzucane (w końcu odstało swoje, być może już skisło i z pewnością przesiąkło zapachami śliną czy Bóg wie czym jeszcze 😅).

🥣 Płacicie niemałe pieniądze za dekoracje ślubne. Niech będą dobrze widoczne, niech każdy je zobaczy w pełnej okazałości a nie w towarzystwie śledzia czy galarety.

Wyobraźcie sobie to zdjęcie, ale gdyby na stole było jeszcze kilka misek z sałatkami, półmisek wędlin, galaretka, szaszłyki, butelki pepsi itd. Który widok bardziej by się Wam podobał? Jestem ciekawa 😊

I co teraz sądzicie? Zimna płyta na wyciągnięcie ręki czy na osobnym stole?

Classic White Bouquet 🤍🩵 galimatias etc    kikka Panna Młoda: Justyna ♡
17/08/2023

Classic White Bouquet 🤍🩵

galimatias
etc


kikka
Panna Młoda: Justyna ♡

Beżowo-błękitny ślub Izy i Dominika 🩵Pięknie było! 🧡 weddingplanner
16/08/2023

Beżowo-błękitny ślub Izy i Dominika 🩵
Pięknie było! 🧡

weddingplanner


01/08/2023
01/08/2023

Czy są tu jakieś Panny Młode? 👰‍♀️
Proszę się zgłaszać 🙋‍♀️

Dziewczyny, wpiszcie daty Waszych ślubów w komentarzu 💛 Ile nas jest? Może jakieś daty nam się powtarzają? Czy ktoś już planuje na 2025?

Dajcie o sobie znać 🥰

Papeteria -
Kwiaty -

Adres

Sygneczów 1
Wieliczka
32-020

Telefon

787 033 740

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Takie To Miłe umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Takie To Miłe:

Udostępnij